Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a problémámon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a problémámon segíteni? :/

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok és elégedetlen vagyok a péniszem méretével szeretném a 16cm-es hoszt elérni de 3-4cm még valahogy nőnie kellene , nézegettem olyan megoldásokat mint pl. a vimax rendelése innen: [link]

vagy esetleg más megoldásokat nem tudnátok?? :( nagyon kellene a segítség , előre is köszönöm!


2011. júl. 22. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudd a női nemi szervnek is van átlagos belső mérete, és akiknek túl hosszú a farkuk, azok nem tudják tövig benyomni, ez pont akkora probléma forrása, mint ha túl rövid. A szexuális kielégülés, örömszerzés szempontjából a vastagság sokkal meghatározóbb, mint a hossz. Ha jó szorosan van a pénisz a vaginában, akkor lesz a legjobb.


Tehát a legegyszerűbb megoldás a "problémádra" ha belátod, hogy nincs problémád.


43/F

2011. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ne is próbálkozzak semmivel ?? :/
2011. júl. 22. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:

figyelj, minden nő ki tudja elégíteni magát a saját ujjával, ami mondjuk tegyük fel 8 centi, de én nem szoktam bedugni teljesen csak kb. 1-2 centiig és az is orgazmust tud okozni!!! most ennek a tízszerese szerinted?!

nem érdekel senkit hány centi.. legalább nem fog megfulladni a csajod szopás közben, és nem fog a fájdalomtól ordítani szex közben.

az ilyen sz.arok meg többet ártanak mint használnak.

ez olyan mint a klányoknál a mellméret.. minden nő azt hiszi az a lényeg...

2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépn köszönöm a biztató írást :) sajna ez a dlog nagyon ki tudja készíteni az embert remélem azért még 17 vagyok rempár centit nő még :/
2011. júl. 22. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél inkább magabiztos! :) Az tetszik a lányoknak, és miután ágybabújnak veled nem az lesz a lényeg hogy hány centi. (amúgy szerintem rendben van a méreted). Én a mostani barátommal vesztettem el, és 4 hónapig nem volt orgazmusom, semmilyen. De próbáltuk, próbáltuk és nem adtuk fel:D Neki (nem mértük de nem is lényeg) szerintem olyan 14-5 centi lehet és nem azon múlt hogy mekkora hanem hogy hogy csinálja:) És azóta van csiklói és hüvelyi orgazmusom is!
2011. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a biztatást !!! :)
2011. júl. 22. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha szexhez jutsz a csajjal ne azon parázz hogy mit gondolhat. És nehogy megemlítsd neki hogy szerinted nem gáz hogy csak ekkora?! ;)
2011. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a segítséget :)
2011. júl. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!