Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne segíteni a problémámon?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal. A legutolsó együtt bulizásunk 1 éve volt,azóta nem jár el velem bulizni.( ezenm az utolsó bulin mindenért nyafogtam,és azt mondta nem érzi jól magát ha ottvagyok,nem tudja magát elengedni mellettem). De mostanra ott tartunk,hogy azt se szereti ha egy helyen bulizunk,mert szerinte figyelem őt,hogy épp mit csinál,kivel..és ezért nem tudja magát elengedni. Egy hónap múlva megy bulizni,most lenne az első alkalom hogy tényleg külön helyen bulizunk,de én ugyanoda szeretnék menni ahova ő,mert barátnőmék oda mennek. Szerintetek segítene ha elmennék vele kettesben táncolni,kicsit kiereszteni a gőzt a nagy buli előtt? Gondoltam hátha rájön,hogy velem is jólérezheti magát.. Mert amúgy nem ad esélyt hogy bebizonyítsam neki hogy más vagyok.És olyan rossz amikor hallom hogy a baráti társaságában csomó haverja vitte magával a barátnőjét és jólérezték magukat..
2010. nov. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

én se bírok a barátommal együtt szórakozni, egyszerűen úgy nem tudom elengedni magam és ez nekem maradandó. Próbáltunk már változtatni, de nem ment. Egyszerűen kellemetlen, de nem azért, mert pasizok vagy ilyesmi, csak szimplán nem jó vele. Lehet, hogy fél a barátnőd attól, hogy nála sokkal szexibb csajok vannak a helyen és egész este a nyálcsorgatásod kell, hogy nézze.

De aranyos ez a próbálkozás felőled. Tartsd meg ezt a jó szokásod!

L/20

2010. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:)
2010. nov. 15. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi a barátnőmék odamennek zavart meg.... :D

huha, viszont ha a pasid nem akar veled menni.. hát biztos én vagyok a bolond, de nemtudom, haverokkal el bírnak menni olyan helyekre aminek Te nem örülnél esetleg.

(sztriptízbár) :)

De amúgy szerintem ne táncolni vidd, hanem fixálj le egy estét a haverjaival barátnőiddel és menjetek el előtte moziba (a filmeket úgy is szeretik) és utána a szórakozóhelyre, ne vad partykban gondolkozz, hanem szolid italozgatás... de ez csak egy tipp egy idegentől :)

2010. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh..sztriptízbár kizárt! Köszönöm!
2010. nov. 15. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Menj el, ne nyafogj, vigyél neki sört, és ne lógj a nyakán egész este. Ha erre esélyt sem kapsz, az szopó, de van akiknél ez tényleg nem működik, nem egyedi eset.
2010. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!