Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne a problémámon segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne a problémámon segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm.(lány vagyok)

Fél fejjel magasabb nálam, és szép nagy cicijei vannak.

Mivel én ugye a 157-159 cm-el alacsony vagyok, és a 75/B-s mellem is eltűnik az övéi mellett, nagyon zavar mikor együtt megyünk valahova.Úgy érzem hogy egy semmi vagyok mellette.Nem érzem magam nőnek, mivel (gondolom) mindenki őt bámulja, én meg láthatatlan leszek ... a kismellű törpe.Nagyon zavaró ez.

Lehetne ezen segíteni?Van esélyem hogy ha vele vagyok, én is tetszem valakinek?

Megjegyzem hogy szerintem nőies alakom van, és szép arcom, de úgy érzem hogy hiába, egy nagy mellel nem tudom felvenni a pasik szemében a versenyt.És ez kiábrándító.

Várom a véleményeket, és a fiúktól meg hogy ők mit gondolnak erről a felállásról(bnőm meg én ugye).


2011. aug. 30. 21:16
 1/3 sas15 ***** válasza:
nem
2011. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nagy mell,az semmi,fel perc megnezzik es mar nem erdekes,ha egyszer majd megismer teged valaki,olyanak fog szeretni amilyen vagy pici mellekkel.

De sokszor vonzobb a pici mell mint a tejcsarda,es sok pasi van aki kifejezetten szereti.

2011. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy olyan pasi, aki csak a két lábon járó mellet veszi észre bennetek, nem is érdemes a figyelmedre. Megtetszel úgy is valakinek, hogy szerinted kis szürke egérke vagy a barátnőd mellett. Egész biztos. Én is alacsonyabb vagyok és sokkal de sokkal kisebb méretekkel büszkélkedhetem, mint a barátnőm (ő valami féldinnyéket hordoz, én meg kénytelen vagyok megelégedni a 75/A-s melltartókkal), mégis észrevesznek a pasik. Sőt, olyan pasim van most, hogy huhuhuuuuu, kívánni sem lehet jobbat. A titok nyitja: add önmagad, légy sziporkázó és vidám, akit nem aggasztja, hogy hogyan néz ki a barátnője mellett... a barátnődre meg ne úgy tekints, mint versenytársra, hanem mint barátnőre! :)


Amúgy meg, ha mindenképpen megoldást keresel erre: ha valami szórakozóhelyen vagytok, vagy nagyobb társasággal, ne mindig közvetlenül mellette mutatkozz, hanem másokkal is. Így nem vonja el a figyelmet rólad, és a fiúk észre fognak venni. :) De ismét mondom, olyan pasi, aki a külsőre hajt, nem éri meg...

2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!