Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiktól kérdezem. Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiktól kérdezem. Nektek melyik csaj jön be jobban? Amelyik nagyon vékony vagy kicsit ducibb /van rajta mit fogni/. És mit utáltok nagyon egy csajban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

"Nektek melyik csaj jön be jobban? Amelyik nagyon vékony vagy kicsit ducibb /van rajta mit fogni/."


A két véglet között. Se a csontsovány, se a túl sok fognivaló nem jön be. A túl nagy mellet sem szeretem.


"És mit utáltok nagyon egy csajban?"

Ha folyton azzal van elfoglalva, hogy hogy néz ki.

2011. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

A túl vékonyat nem szeretem szóval ne látszódjon ki a bordája, amúgy jobban szeretem a kicsit ducibb van pocija de azért nőies alakú csajokat.


Hogy mit utálok? A lista nagyon hosszú, de az első válaszolóval egyet értek :D

2011. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Én azt szeretem,ha egy lányon van mit fogni.Az se baj,ha 5-6 kg plusz van rajta.A lényeg,hogy jól érezze magát a bőrében és ne engedje magát elhízni.Sportoljon valamit pl. én az úszást szeretem és bátran ajánlom is!
2011. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én azt utálom nagyon, amikor egy csaj átlátszóan manipuláló kérdésfeltevéssel próbálja elérni, hogy a pasik azt mondják, amit ő hallani szeretne.
2011. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Én is szeretem ha van mit fogni:) Nem túl vonzó, ha zongorázni lehet a bordáin, na meg ha a medencéje böki az oldalamat:) A nőies alak legyen meg, ne legyen 3D (minden oldalról deszka) És a túl nagy mell sem jó, tényleg, már csak abból a szempontból sem, hogy ha vele akarnám leélni az életem, az a nagy mell idővel lecsúszik:) Inkább legyen kisebb, de formás:)

Nem szeretem, ha azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ:)

2011. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az elsőnek adok igazat
2011. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
hányszázadik ilyen kérdés???????????
2011. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szepsi Dávid válasza:
24%
Figyu elárulok egy titkot amit minden fiú tud és a lányok is csak ők nem hiszik el. Egy fiúnak se jön be az ha egy nő nagyon vékony de a sok eszetlen azt hiszi hogy ha észnélkül fogyókúráznak akkor az tetszeni fog majd mindenkinek.Ez hülyeség és jó lenne már ha ezt el is hinnék.
2011. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Ezt miért kell hatszázadjára is megkérdezni?

Úgyis lesznek mindenféle válaszok.

Az meg, hogy mit utálnak nagyon egy csajban:

Féltékenység, hiszti, ráakaszkodás, mikor a csaj levakarhatatlan (ezeket kapcsolatra nézve. Mert alapban még nagyon sok van, amiért össze se jönnek vele...:-D)

(Csaj vagyok, jártam úgy, hogy találkoztam 1 pasival, bejöttem neki, és azért nem jött össze velem, mert nem tetszett neki az öltözékem...:-D)

2011. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Vékony
2011. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!