Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért minden lánynak a lúzer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden lánynak a lúzer, nagymenő, gazdag, bulizós fiú kell, én aki ezeknek az ellentéte vagyok meg senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és képet mutatsz magadról?:D
2011. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdést, mert úgyis azt fogják írni, hogy

- nekik nem ilyen kell

- ez általánosítás

- majd te is találsz valakit

stb

2011. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésben ellentmondás van. Aki nagymenő az nem lúzer.

Egyébként keress vissza kérdéseket, az Isten áldjon meg, márt már millió ilyen kérdés van.

Gondolom unalmas vagy és csúnya, azért nem kellesz senkinek. Nem vettem volna észre, hogy a jóképű, érdekes pasik egyedül lennének, annak ellenére, hogy nem gazdagok és bulizósak.

2011. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tökéletesen értem mire gondolsz, de akkor sincs így! bizonyos korig vonzó a lányoknak az ilyen, de aztán az értelmesebbje rájön hogy rohadt nagy zsákutca egy ilyen pali.

amúgy meg siránkozni felesleges, azt kifejezetten utálják a lányok.

2011. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!