Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért nem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nem múlik már el? Az van hogy kb. 3 éve szeretem ugyanazt a srácot de reménytelenül...

Figyelt kérdés

13 éves leszek nemsokára és mikor megláttam tudtam h ő az igazi...azóta is igy érzek pedig szerintem nem kéne...de olyan jófej és nagyon aranyos és még helyes is!Igaz h voltak konfliktusaink merthogy ez egy cserkészcsapat és ott ismerkedtünk meg és voltak konfliktusaink mert elkezdtek csúfolni olyan dologgal amiről nem tehetek h van. Ő igazából nem csúfolt csak röhögött de azt nemtudom hogy rajtam vagy a fiúkon-e. Viszont néha msnen beszólt de nem az a viccelődős beszólással...hanem az a utállakossal...De utánna pár nappal mindig bocsánatot is kért és ez a csúfolásos dologér is bocsánatot kért. Még mindig szerelmes vagyok belé... és ezáltal más fiúk nem is jöhetnek szóba...sehol! De viszont ez egy reménytelen eset mert már tudja hogy én szeretem őt de ő erre nem válaszolt csak továbbra is ugyanolyan jófej és kedves...de semmi visszajelzés h bocsi de én nem szeretlek csupán haverként vagyhogy én is szeretlek vagyhogy vlm.Miért van ez? Egy csómóan azt mondják(legalábbis a b.nőim hogy ez már nem gyerekszerelem mert az 1-2 hónapon belül véget ér) Én el szeretném felejteni vagy legalábbis kiszerelmesedni belőle de nemmegy...más fiúk után is próbálok nézni de az sem megy...csak rá tudok gondolni és csak őt szeretném...miért nem múlik el ez a szerelem?


Kérlek segítsetek hogy mit tudnék tenni ez ellen vagyhogy egyáltalán mit csináljak!???Előre is köszönöm és ha lehet értelmes válaszokat kérnék!


2009. ápr. 3. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pedig hidd el h gyerekszerelem :) nagyon fiatalok vagytok még, ki fogod nőni ne aggódj:) 12-13 évesen én is ugyanezt éreztem egy srác iránt ma meg ha visszagondolok rá akkor már... hát... el se hiszem h én voltam :D

ha egyszer összejössz egy sráccal, akkor fogod megtapasztalni h mennyire más a két szerelem.. az egyik egy vágyakozás, örömmel együtt járó szenvedés, a másik pedig bizalom, őszinteség, gyengédség, szerelem, öröm, gyönyör, hiányzás, jó beszélgetések... de ezt majd úgyis csak akkor érted meg ha összejössz valakivel akivel kölcsönösen szeretitek egymást :) de addig még rengeteg időd van :D

L.19

2009. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h a bizalom hiányzás jó beszélgetések...ezek mind megvannak csak a szerelem hiányzik az ő részéről... bár mondjuk azt meg nemtudom 100%-osan
2009. ápr. 3. 23:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint amiket írtál az igazi szerelemhez...
2009. ápr. 3. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ismerős a szitu,bár én már jóval idősebb vagyok nálad,de azért még emlékszek,mikor kamasz voltam,velem is ugyan ez volt,általános végéig valósággal bálványoztam egy srácot,de nem volt semmi,bár azt tudnod kell,hogy nagy hibát követtél el azzal,hogy megtudta,hogy ennyire bejön neked,ilyenkor akárhány évesek is a srácok,hajlamosak elszállni maguktól,nem tehetnek rólla,így születtek :),szóval ezután a helyzet javítására azt tudom neked javasolni,hogy fordítsd vissza a dolgokat és ne mond senkinek,hogy tetszik neked még mindíg,így nem lesz forrás,ahonnan kiindulhat a pletyi,csinálj úgy mintha nem érdekelne egyáltalán,kezdj el érdeklődni más fiúk iránt,ami egyben jó arra,hogy másokkal is megismerkedj,ha mázlid van leesik neki,hogy héj ez a csaj eddig belém volt szerelmes,nehogy már most meg egy másikkal kavar,remélem érted,de semmiféle módon ne mutasd neki,hogy mi van valójában,ez nagyon zavarja a pasikat,good luck :)
2009. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz, énis pont 13 éves voltam, mikor 3. éve "felhőtlen" szerelmes voltam egy évfolyamtársamba.. Azt gondoltam, hogy ő az igazi, utána még nagyon nagyon sokáig gondoltam rá, de egyre jobban múlt az érzés, amikor elkerültem gimibe.. Néha még most is eszembe jut, pedig már 5 éve volt, de majdnem 3 éve megtaláltam az IGAZI szerelmet, teljesen más az egész, és rájöttem, hogy az amit akkor régen éreztem, ezt meg sem közelíti. :) Majd meglátod, te is így leszel! Megeshet, hogy pont vele fúj össze a szél, vagy mással, de bánkódnod NEM ÉRDEMES! Mert előbb-utóbb úgyis BIZTOSAN megtlalálod az igazi IGAZIDAT! ;)
2009. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Egyik b.nőm segítségével sikerült tuljutnom a fiún és már csak barátok vagyunk és már nem érzek iránta semmit!De azér ez a 3 és fél év sok volt...de végre vége! Köszönöm nektek!
2009. ápr. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!