Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét kezdjek a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét kezdjek a sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiúbarátom. Rengeteget vagyunk együtt és fontosak vagyunk egymásnak. És én meg beleszerettem. Nem mondtam meg neki. Ő meg folyamatosan játszik velem, úgy hogy barátilag lehetne akár szex köztünk...de szerintem, ha odaérnénk nem tenné meg. Többen kérdezték már rólam. Annyit válaszolt, hogy nagyon jó barát, de csak barát. De akkor miért csinál ilyeneket. Kitalál sztorikat csajokról, hogy húzza az agyam, meg flörtölget velem, meg ilyenek. Miért? Segítsetek kérlek!


16/L


2011. júl. 22. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egy bu*ó par*szt! Csak egy tini tele hormonokkal, az ilyen fiúk mindenkivel ezt csinálják, mert látják hogy megtehetik. És hidd el, lefektetne ha hagynád. De ne hagyd magad kihasználni! Ne add alá a lovat, ne nézd csillogó szemekkel mikor flörtölget veled, és ne siránkozz mikor nincs ott. Tarts egy kis távolságot, de ha ennyire zavar tisztázd vele! ha megint azt mondja csak barát, kerüld egy kicsit, a saját érdekedben.
2011. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem ő már csak barát..eddig is visszautasítottam az ilyen dolgokat tőle...nem akarom h kihasználjon
2011. júl. 22. 12:46
 3/4 A kérdező kommentje:
csak már nem tudom mit kezdjek vele...hiányozna ha nem beszélnénk
2011. júl. 22. 12:47
 4/4 anonim válasza:
Nem mondott feltétlenül igazat azoknak akik kérdezgették, még ha a legjobb barátai voltak is. Lehet hogy ő is szeret, csak nem mondja el neked mert fél attól hogy te nem így érzel és esetleg a barátságotok rovására menne. Azokat a dolgokat valőszínűleg csak azért találja ki hogy féltékennyé tegyen :P 16/F
2011. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!