Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy sráccal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal a neten, együtt buliztunk, nagyon jól éreztük magunkat, de ezzel mit kezdjek? (lent)

Figyelt kérdés
A 2. találkozásnál, (randi) elmentünk sétálni, és egy sötét helyre vitt, és elkezdett nyomulni, tapizni... Mint pár őerccel később bevallotta, szeretkezni akart a természet lágy ölén... Nem is ez a gond, de nekem kicsit gyors és türelmetlen... Ezt mondtam is neki, de látom, hogy nehezen viseli a "szexmentességet"... Én is vonzódom hozzá, de még azért jobban meg akarom ismerni, meg azért várni egy kicsit ezzel.. Meddig érdemes "húzni"?
2011. szept. 5. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem érzed azt hogy készen állsz vele lefeküdni. Hogy honnan fogod tudni? Nyugi érezni fogod. :)
2011. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
hagyd.. ez nagyon nem jo jel, hogy nem veszi figyelembe, hogy neked mi lenne a jó, valószínű hogy csak d'gni akar, nem ismerheted eléggé még, lehet hogy túl naiv voltál. De szerintem ő nem akar olyan romantikus összejövetelt-randizgatást. Csak meg akar huzni.. Ezt személyes tapasztalatbol mondom, de bár ne lenne igazam :)
2011. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is megfordult a fejemben! :/ Bizonytalanná tett kicsit, de én is akarom ezt, csak még ugye korainak érzem, meg nyilván félek, hogy pofára esek! De ez annyira kiszámíthatatlan... Lehet, hogy ha lefekszem vele, akkor egy nagyon jó és tartós kapcsolatot alapozok meg... Majd kiderül... Köszi azért a NORMÁLIS válaszokat! :)
2011. szept. 5. 00:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

00:09 vagyok


Először még várj a dologgal ne vágj még egyből a közepébe. Mond meg neki hogy te még nem szeretnél vele lefeküdni. Ha meg érti akkor szeret és melletted marad. Ha nem érti meg és ezért el hagy akkor annyit is ér majd találsz másik olyat aki vár és igazából szeret. Nem tudom mennyi ideje nem szeretkeztél de ha nagyon úgy érzed hogy felizgultál viszont még nem akarsz senkivel sem le feküdni akkor elégítsd ki magad.


17/F :)

2011. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gumiszamárral. Amúgy igaza van a kis csávónak.
2011. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű csak meg akar kúrelni, aztán dobni fog, mint a használt zsepit!
2011. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne menj bele addig, amig nem érzed úgy, hogy tényleg igazán te is szeretnéd. Ne ahhoz kösd azt, hogy jó lesz-e a kapcsolatotok, hogy jó vele a szex, hanem ismerjétek meg egymást, alakuljon ki a szerelem, utána a szex is sokkal jobb lesz. Ne fordítsd meg a sorrendet. Ha pedig nem tud várni, akkor inkább hagyd őt, mert csak "azt" akarja és akkor nem érdemel meg téged! Találsz nála jobbat, aki megért téged és addig vár, amig szükséges.
2011. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!