Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után mihez kezdjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mihez kezdjek a sráccal? Hagyjam vagy mi legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár hete találkozgatunk, és amikor kettesben vagyunk, nagyon aranyos velem, kedves, figyelmes. De néha meg vannak olyan húzásai... :S Pl. tegnap mentünk az utcán barátnőmmel, ők jöttek haverjával kocsival, és még odainteni sem volt képes... mintha nem is ismerne. Ez elég rosszul esett, ráadásul ezt már egyszer korábban is megcsinálta. Utána írtam neki sértődötten, hogy meg sem ismert, és hogy ezek után ne várjon tőlem semmit, ez volt a 2. ilyen húzása. Erre azt a választ kaptam tőle, hogy ő intett (ami nem igaz), és hogy mi bajom van már megint, akkor számolgassam csak ezeket. Azóta nem kerestük egymást.

Szerintetek én fújtam fel a dolgot? De hogy képzeli, hogy egyik nap ölelget, csókolgat, másik nap meg meg sem ismer? Jobb hagyni az ilyet? Várjam meg míg ő keres?


2010. máj. 22. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Fájni fog,készülj fel,de leírom a tényeket!A srác meg akar d.gni ,viszont égő vagy az ismerősök előtt,mert nem lehetsz vmi szép látvány.Nekem is volt ilyen nőm,csak este ismertem meg,heheheheheee
2010. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kocsiból elég nehéz megismerni a másikat, vagy pedig azt észrevenni, hogy egy mozgó autóból "intenek" nekünk. Felfújod a dolgot. Legyél NŐ!
2010. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus. Biztos neki jó vagy, de a haverjainak nem jönnél be, ezért "nem ismer meg" ha ott vannak. Én hagynám! Ne keresd a társaságát, majd akad egy olyan, aki a haverjai előtt is büszkélkedik veled!
2010. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, most akkor az a jó ha egy pasi villogni akar veletek, vagy az a megalázó??? :S
2010. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A haverjait régóta ismerem és akivel ottvolt, ő is jó véleménnyel van a külsőmről. Szóval nem értem miért lenne a haverjai előtt égő velem lenni.
2010. máj. 22. 15:36
 6/9 A kérdező kommentje:
És 2.! Hogy érted, hogy legyek nő?
2010. máj. 22. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
15.21! Az előtted levő vagyok! Egy pasi ne legyen csak azért egy lánnyal, mert villogni lehet vele, de az is oltári nagy gáz, ha a haverjai előtt szégyell, lásd eme esetet, ahol még köszönni sem hajlandó. Érted? Büszkének lenni, és villogni azért nem egy és ugyan az, legalább is az én "szótáramban" nem.
2010. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Jézusom, ne hisztizz már :D
2010. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet, csak szégyenlős a srác, én se bírom, ha valaki utca egyik végéből integet és aztvárja, hogy énis integessek, mert akkor mindenki nézni fog.
2010. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!