Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket viccbol mondta, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket viccbol mondta, vagy ennyire perverz lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik sraccal beszelgettem egy bulin, es olyanokat mondott, hogy nagyon jo ujjmunkaja van. Majd kesobb mikor felalltam, azt mondta a haverja, hogy nincs Anetten(ugy hivnak engem) bugyi, amire megkerdezte a srac, hogy tenyleg, mondom neki, de van, erre ravagja, hogy mutatsd meg, amire persze azt mondtam, hogy dehogy mutatom!
2011. júl. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a fiúk tudnak ilyen ízléstelenek lenni néha.. :D
2011. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem perverzitás, hanem bunkóság. Amúgy viccnek szánta, csak fejletlen a humora.


33F

2011. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan mi ebben a perverzség???!!!

...vagy a vicc?

2011. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak menőzni akar hogy ő ilyen perverz, de sztem ez nem az.
2011. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

...ez perverz? XD

Óh de elbeszélgetnénk én egy ilyen kis csávóval... :D

2011. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a "kis csavo" mellesleg 30 eves...
2011. júl. 22. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszer az uncsim mondta, hogy nyalhatnál mást is, mikor egyszer az uborkát kicsit másképp vettem a számba, pedig ő az uncsim volt... a pasiknak mindenről a szex jut az eszébe, ezt el kell fogadni. lehet, nem akart semmit, csak próbálkozott kicsit.
2011. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!