Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy megfog jönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megfog jönni? (többi lent )

Figyelt kérdés

Valami fehér dolog van a bugyimban de már 2hónapja és 2hónapja fáj a hasam is . Mi lehet ez ? Serdülő vagyok :D

Nektek hány éves korotokban jött meg ?


2011. júl. 22. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha fehér akkor biztos nem menstruálsz.A hasfájást követően pedig kulni fogsz egy szép nagyot ;) remélem hasznos volt a válaszom
2011. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsőő...x'D


Fehérfolyásod van...ez a menstruáció "előjele".Lehet,hogy nemsokára meg fog jönni,de az a nemsokára eltarthat 2 évig is akár :) Ritkán szoktam ilyen értelmesen válaszolni,általában minden kérdésnél trollkodok :'D


13l

2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.szandi válasza:
Szia.szerintem vagy fel vagy fázva,vagy gombáról van szó.jobb lenne ha elmennél orvoshoz!
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én vagyok a hülye,de szerintem ez nem felfázás...az sárgás vagy zöldes lenne :D
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

P.szandi: gomba XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

neked még közöd nincs a kamaszkorhoz de a kommentálók szépen megfogalmazták a fertőzéseket.Én a gombára szavazok!

;)

2011. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen a fehér folyás arra utal!De ez sokáig eltarthat...A hasfájás pedig nem feltétlen attól van..Sőt majd akkor fog fájni talán ha megjön!Nekem 11 éves koromban jött meg oszt.kirándulás után..(a levegő változás miatt)Am mostmár mindig legyen nálad tisztasági betét! 14L
2011. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már majdnem 14 voltam amikor először megjött. :D Tök jó volt, hogy nem kellett 11 évesen ezzel bajlódnom: :P

Egyébként nekem előtte több évig volt fehérfolyásom... :D

2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fehér folyás! teljesen természetes, nekem is szokott lenni. gond csak akkor van, ha már nem fehér a színe, hanem sárgás,zöldes. akkor fertőzés----> orvos!
2011. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellemetlen illata a folyásnak, és a puncid sem csíp vagy viszket, akkor tényleg a menstruáció előjele.
2011. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!