Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen pasit képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen pasit képzeltek el magatoknak?

Figyelt kérdés

Mármint:

1 Külsőleg: magas, alacsony, izmos, nyeszlett stb.

2 Belsőleg: tisztelettudó, barátságos, vad, okos, odaadó stb.


2011. júl. 23. 16:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
66%
csak annyit hogy őszinte a többi nem számit:D
2011. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Hát nehezen képzelem el hogy valaki önkielégítés közben az őszinteségre gondol. :D
2011. júl. 23. 16:53
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg:


Nagyon magas, mackós alkatú, se nem kopasz, se nem hosszú hajú, borostás. Jól öltözött, ha teheti általában elegáns.


Belsőleg:


Kedves, jó humorú, képes megnevettetni. Nem egy sértődékeny majom.Szereti az állatokat, soha nem kábítószerezett és nem is áll szándékában. Nagyon okos, szeret vezetni (az nem érdekel van-e kocsija), szeret horgászni. Nem romantikus, nem bőg a filmeken, de azért van lelke.



Osszátok el :)

2011. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
Keresem életem párját...paraméterek: nagyon öreg,nagyon gazdag, és lehetőleg vak és süketnéma....ha magadra ismertél írj bátran.... :D 16/f
2011. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
26%
Ja és 3. vagyok, ha lehet akkor 40 körüli legyen :)
2011. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%

Külsőleg:168 cm-től 178 cm-ig max. Izmosabb. Haj,szemszín mindegy. Csak annyi, hogy keltse fel az érdeklődésem.

Legyen ápolt, és tiszta.


Belsőleg:

Őszinte legyen. Hűséges. Határozott. És ne tettese a jófiút meg a normálisat, vagy azt aki a mézes mázos szövegeivel lehozza nekem a csillagot is.(az ilyen nekem nem kell, nem mutatnak magukról racionális képet- inkább adja önmagát!). Lehessen vele beszélgetni. És tisztelettudó legyen másokkal is és velem is.

2011. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: mivel énis magas vagyok (177cm) ezért ő is magas, se nem túl rövid, se nem túl hosszúhajú, barnás, barnás-szőke színű haj, sötétbarna vagy zöld szemmel, izmos testalkatú, de nem izomállat xD


Belsőleg: az utcán aranyos, kedves, vicces, de nem hívja fel magunkra a figyelmet (ANNYIRA :p), otthon pedig rutinos, néha átölel, megpuszil, stb...:)

15L :)

2011. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ezaz :D
2011. júl. 23. 17:13
 9/47 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 hasznos :D
2011. júl. 23. 17:14
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: ma 16:53


Önkielégítés közben:

"Ez az valld be te mocskos állat! ne hagyd abba! ááááh!"

2011. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!