Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen felnőttkort képzeltek...

Milyen felnőttkort képzeltek el magatoknak? Bármit leírhattok, nagyon kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:01
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Pl.: - Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá( ka )t, mi lesz a szakmád?


- Milyen házban - és hol fogsz élni?


- Lesz esküvőd, férjed / feleséged, gyereke( i )d? Ha igen, milyen lesz? ( Mi lesz a férjed / feleséged / élettársad szakmája? Milyen ember legyen? Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük? )


- Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? ( pl.: űrhajós lenni, stb. stb. )


- És bármi, amit le szeretnél írni, ami a terveid között van?



U.i.: Remélem, tetszeni fog a kérdés, és sokan fogtok válaszolni!

További szép napot kívánok Nektek!

2010. szept. 16. 16:08
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szobafestő-mázoló-tapétázónak tanulok... nem bánnám ha a szakmámban dolgozhatnák mert azért csak ne potyára tanuljam már meg. Utána még talán lerakok egy érettségit v esetleg egy szakmát ( kőműves ).


Remélem egy kertes ház árát összetudom kaparni mert panelba nem akarok menni. Hitelt meg vesz fel a f*szom én nem leszek adós életem végéig! Inkább lakok egy tanyán minthogy szenvedjek az adósságom miatt...Sztem maradok itt v a környéken (Szolnok megye).


Háát egy rendes lányt nehéz találni főleg ilyen gyík fejjel :D és csöndes, visszafogottabb vagyok. Gyereket addig nem akarok míg normális körülményeket nem tudok biztosítani nekik. Lehet egy sem lesz mert magam is alig tudom majd eltartani. Nemtudom. Ha lesz akk max 2 nevek: Ádám ( term. apja után ;) ) másikat meg még majd kitaláljuk közösen :D lány: dorina név tetszik, másik nevet még nemtudom ittsem :D


Átlagon felüli vágyam max annyi h tudjak repülni, láthatalnan lenni, és :P meg tudjak a világ összes nyelvén :-)


Kb ennyi. Eddig még nemsokat gondolkoztam a jövőmön. Alig van vmi értelmes elképzelésem -.- :(


17/F

2010. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Kívánom, hogy sikerüljön elérni minden vágyadat!
2010. szept. 16. 17:01
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Ó köszi :D rendes vagy :P Remélem összejön de... nemhiszem :S
2010. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

egy kis lakást szeretnék :) az midnegy hogy kis vagy nagyvárosba :) ha összejön egy kis autót is na meg persze jogsit :D

festőművész szeretnék lenni vagy grafikusművész :) mindenvágyam hogy ezzel foglalkozhassak :):D a szenvedélyem :) ... nem szeretnék gyerekeket..se férjet :D szabadszeretnék maradni :):D

2010. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

- Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá( ka )t, mi lesz a szakmád?

-Apukámnál fogok dolgozni, jó fizetésem lessz. Am nyaralóírodában fogok dolgozni:P


- Milyen házban - és hol fogsz élni?

CSemőben, 7 hektáros földet fogok venni a haverokkal, és állatokat fogunk ott tartani, és én vadmacskákat is fogok tenyészteni. A házban lessz egy medence, egy szauna és egy jakuzzi. Jah és sok népies buli lessz lovakkal, és ilyen betyáros lessz :D:D


- Lesz esküvőd, férjed / feleséged, gyereke( i )d? Ha igen, milyen lesz? ( Mi lesz a férjed / feleséged / élettársad szakmája? Milyen ember legyen? Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük? )

-Ha minden jól megy, akkor igen, bár nem tudom... Gyerekek? Én ikreket szeretnék, és egypetéjűek legyenek:P A férjem legyen kedves, okos, kicsit jóképű, és legyen jó szakmája.


- Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? ( pl.: űrhajós lenni, stb. stb. )

-Nincs. Max a vadmacskatenyésztés:P


- És bármi, amit le szeretnél írni, ami a terveid között van?

-Ööööhm... Ezeket már elmeséltem :P:P

2010. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

17:08-as hozzászóló: ezt a pozitív hozzáállást! :D


Különben köszönöm a válaszokat, és várom a továbbiakat!

2010. szept. 16. 18:59
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

- Hogy tervezed, ha befejezed az iskolá( ka )t, mi lesz a szakmád?

Hát én nagyon szerenték a filmes világban elhelyezkedni.RÉgebben színésznő szerettem volna,lenni de rájöttem,hogy eléggé nagy a fanátáziám ahhoz,hogy rendező lehessek,szóval mindenképpen valami olyan gimibe/egyetemre szerenték menni ahol letehetem az alapköveket.Nagyon szeretnék egyetemre kimenni amerikába,de ha nem jön össze,akkor ha beledöglök is a tanulásba akkor is bejutok a szín és filmművészeti egyetemre:D

- Milyen házban - és hol fogsz élni?

Én nagyon szeretnék New Yorkban/Madridban élni.=) Egy családi házban pl.:))

Lesz esküvőd, férjed / feleséged, gyereke( i )d? Ha igen, milyen lesz? ( Mi lesz a férjed / feleséged / élettársad szakmája? Milyen ember legyen? Hány gyermeked lesz, és mi lesz a nevük? )

hát nekem ez most változó.:D hol mindenképp esküvőt akarok majd 20 évesen,hol szabad akarok lenni örökké:D

szerintem valami sportoló férjem lesz.:D de igazából nem érdekel,hogy mi a munkája,csak szeressen és én is szeressem:)

- Van valami különleges - átlagon felüli vágyad, álmod? ( pl.: űrhajós lenni, stb. stb. )

nem nagyon van >_<" talán,hogy eljussak csernobilba vagy a szomszédos faluba[ahol volt a robbanás]:D

- És bármi, amit le szeretnél írni, ami a terveid között van?

szerintem csak ezek...bár ki tudja mit hoz a jövő:D

13/L

2010. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! Holnap én is leírom ( mert most még tanulnom kell ), hogy mik az én terveim.



különben én is 13 éves lány vagyok.

2010. szept. 16. 19:07
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

17:08 vok


tudom h képtelen vagyok a megvalósításra :D maga a káosz vagyok xD de reménykedek és küzdök érte h összejöjjön :P


Nem adom fel! :@ :D

2010. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!