Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rám minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám minden pasi olyan furcsán, akikkel szembetalálkozok az utcán? Nagy kitágult pupilákkal, összeszorított szájjal, és olyan érdekesen. Sokan néznek az utcán.

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya. És ribanc sem.
2011. júl. 23. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hátt pedig biztos a kinéézeted miatt, mivel mást nem látnak, te tudod, hogy hogy nézel ki és, hogy mi rajtad a furaa(nem feltétlenül rossz értelembe)
2011. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

semmi furcsa nincs rajtam, csak annyi, hogy kicsit olyan babás arcom van

mások szerint nagyon szép vagyok

2011. júl. 23. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is mindig mondják az ismerőseim, meg anyukám is, hogy egy csomóan meg szoktak nézni az utcán, de én sose veszem észre, max ha nagyon feltűnően csinálják. Volt barátom mondta, hogy sokszor a nők is megnéznek, de volt, hogy fintorgott közben a nőci.. xD Na ezt viszont nem értettem miért, bár lehet hogy ő éppen nagyon rondának talált. :D Vagy azért néznek meg mert nagyon csúnya vagy, vagy azért mert szép, vagy azért mert fika van az arcodon.
2011. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:13


Akkor mit értetlenkedsz?

2011. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt, hogy anyukámon, és egy-két barátnőmön kívül soha senki nem mondta, hogy szép vagyok.
2011. júl. 23. 17:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nagy kitágult pupilákkal, összeszorított szájjal, és olyan érdekesen" Egy hardtechno klub mellett laksz?
2011. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:20


Tééényleg, lehet azt hallucinálják, hogy egy rózsaszín szárnyas elefánt a kérdező, aki szivárványt kakil.

2011. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:D Nagyon viccesek vagytok.

Másképp nem tudom jellemezni ezt a furcsa nézést.

Szóval nem mosolygás, hanem mélyen a szemembe néznek.

2011. júl. 23. 17:24
 9/12 anonim válasza:
100%
Tényleg ez a legnagyobb gondod az életedben?:D Irigyellek.
2011. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél ribi és öltőz k.rvásan és akkor tuti nem így néznek rád!!! megfognak nézni akkor is,de máshogyan.

24f

2011. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!