Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyre több mindent jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyre több mindent jelent, vagy én nézek megint sok mindent bele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nem sokat beszéltünk személyesen, nyár, távolság, eleve nem találkoznánk, ilyesmi.


Mostanában egyre többször kommentel facebookon a post-jaimra, ami tőle meglepő, nekem.


Tegnap tündérlánynak titulált, ma már királylánynak, illetve zenét küldött ilyesmi.

E mögött lehet valami, vagy csak képzelődöm?


2011. júl. 23. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszi neked a szépet, ez nyilvánvaló.
2011. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blabla18 ***** válasza:
akkor az egyik fiú nagyon belém van zúgva:)
2011. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoktak így játszani a fiúk, de ha teljesen közömbös vagy a számára, akkor nem. Szerintem tetszel Neki, de még nem akar komolyabban, lényegre törően bezsélni erről, inkább csak célozgat.
2011. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!