Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan veletek, hogy a barátnőtök megkérdezte, hogy nem véres-e a nacija mert épp meg van a menzisze? és ha igen hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez engem is érdekel :)
2011. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nem voltam még így, de szerintem válaszolnék egy igennel vagy egy nemmel. Teljesen természetes dolog. Véleményem szerint azt mutatja ez, hogy megbízik benned, ha ilyet is meg mer veled osztani

Janó (18)

2011. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az mondjuk nem jutott még eszedbe, hogy esetleg igennel, vagy nemmel válaszolj?
2011. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez termeszetes, es szuksege van a segitsegedre, tehat segits!!:)

Ha latszik, akkor segits megoldani is a helyzetet, pl. add oda mondjuk a flanellingedet, hogy a derakara kothesse, illetve ha at kell oltoznie, akkor a hazamenesben vagy a ruhaszerzesben tudsz segiteni.

2011. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát az szitu, hogy lány vagyok, de se baj.....éppen a városban sétáltunk és olyan érzésem volt, hogy olyan lett a nadrágom, mondtam neki, hogy előre megyek és nézze meg, hogy olyan lett-e, mikor ránéztem az arcára, olyan mintha kétségbe esett volna és zavarba jött!( szerencsére nemmel válaszolt) :D csak kíváncsi volnék, hogy a többi férfi hogyan reagál! :)
2011. júl. 23. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen természetes dolog. Aki ezen kiakad az nem normális... 22/F
2011. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Aki ezt nem veszi természetesnek, az még nagyon éretlen!!! Én igennel vagy nemmel válaszolnék. Nincs ebben semmi ciki!!!
2011. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Nem értem, miért lettem lepontozva? Tényleg érdekelnek a válaszok, mert sokszor előfordul egy nő életében, hogy úgy érzi átázott a nadrágja és nagyon kínosan érzi magát, próbálja takargatni és amikor haza megy, rájön, hogy hoppá nem is történt semmi "baleset". De szerintem én csak olyan fiútól kérdezném meg, akivel már elég régóta együtt vagyunk és tudom, hogy nem nézne furcsa szemmel :)

2011. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen van ez így néha.....én azért egy párszor meg gondolom, hogy megkérdezzem-e a fiútól... :)
2011. júl. 24. 12:39
 10/11 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség... Szerintem egy fiúnak tudnia kell arról,ha megvan... Együtt vagy vele, akár van szexuális életetek, akár nincs, ha nem tudja nem tud segíteni... Meg egy lánynak sokszor kellemetlen, ha akkor közelednek felé, és biztosabb, ha tud róla a fiú is... Nem?
2011. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!