Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyit kérdeznék lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyit kérdeznék lányok válaszát várom első sorban! Hasba vagy gyomron ütés után milyen érzés volt és mit reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

na annyi kellene még, hogy valaki belém rúgjon vagy megüssön, tuti feljelenteném


és ha te készülsz valakit hasbarúgni akkor ajánlom előtte olvass utána, hogy milyen szövődményekkel járhat

2011. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
kicsit beteg vagy. pszichiáter meg votl már? kaptál bogyókat? :)
2011. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tuti. Akárcsak neki a tökön rúgás.
2011. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Cleptomaniac ***** válasza:
74%
Elégedett voltam magammal. Persze éreztem, hogy rohadtul fáj a jobb öklöm és csuklóm, de annyira nem volt vészes, hogy még ne tudjam felemelni a térdem... Mert ugye azt kérdezted, milyen érzés volt, amikor ÉN tettem a gyomron ütést.
2011. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Ixdecske ***** válasza:
a gyomor nekem jobban fájt:S de a has is:D cs az nem annyira
2011. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 tamás22 válasza:
suliban egy csaj kettöt hármat be huzott a hasamba egyszer és olyan érzés volt mintha az öklével szurt volna hasba vagy valami ilyesmi de amikor a medencecsontomba ütöt az nagyon fájt ott össze is estem (ancsi22)
2011. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én általában nem úgy reagálom le mint a többi csaj mert én küzdősportot üzök. Csak olyan probléma van hogy ha megütnek/rúgnak én kapásból visszareagálok neki egy ütésselrúgással
2011. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

miért kérded?

hasba nem tudom, de ha valakit gyomorszájon találsz akkor még a szíve is leállhat.

2012. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Tuti szétcsapnám a pasit. 160 cm-esen visszaütöttem egy majdnem 200 cm-es illetőnek. Ő is meglepődött. De ha ütnek, nem fogok nyugton ülni és hagyni, tuti...
2012. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
?????????????? mi van????
2012. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!