Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 kérdés lenne ez!? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kérdés lenne ez!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

az 1. smink nélkül is szeretnek a fiúk? vagyis egy fiú meglát sminkkel megtetszek neki, majd smink nélkül lát kiábrándulhat belőlem?


a 2.

tetszik egy fiú aki tavaly jött 1 évvel idősebb nálam új fiú, és nem nagyon van társasága és látszólag nem nagyon érdeklik a csajok mert sok mindenkinek bejön de mégsincs bnője ( vki mondta)

próbálkoztam beszélni vele, de közös ismiink sincsenek , nem találom közösségi oldalakon sem. hiába terveztem el el dolgokat h arra megyek amerr ő ezek soha nem jöttek össze. mindig váratlan dolgok.

hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet? szeretnék kicsit megváltozni pl csinosabban öltözködni , segítőkészebb lenni stb..

közös barátaink mint mondtam nincsenekl, és mindig egyedül látom lógni. lány létemre nem kezdeményeztem és úgy gondolom hogy ez a fiú f4eladata. odamenni hozzá úgy hő tökre nem ismer engem az hülyén néz ki. mit javasoltok hogyan hívhatnám magamra a figyelmét? hogyan küldhetek neki egyértelmű jeleket?

(jöhetnek hülye válaszok is legalább nevetek, de legfőképp értelmesekre lennék kíváncsi . előre is köszi:))

16/l


2011. júl. 23. 21:34
 1/9 A kérdező kommentje:

elnézést a hibákért, rossz a billentyűzet:S és próbáltam beszélni vele, de nem jött össze

a másik h nagyon izgulós típus vagyok kezem-lábam remeg

2011. júl. 23. 21:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem jött össze a beszélgetés vele???

Egyébként te szépnek tartod magad?


Az első kérdésedre a válasz, hogy szerintem sokaknak kifejezetten jól áll a smink. A szép vagy nem hiszem, hogy ki fog belőled ábrándulni, ha nincs rajtad smink.

Úgy nézz ki, ahogy szeretnél! Nem hiszem, hogy egy kis sminktől tök más leszel. Bár vannak akik allergiásak rá, én pont szeretem.

2011. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1.

Ez lányfüggő. Van olyan csaj, akit ha meglátok smink nélkül sikítok. De ez fordítva is van. Például előző barátnőmet utáltam sminkkel, mert természetesen gyönyörű lány volt, szinte az ideálom.

2011. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. Hol szoktad látni? Ő átnéz rajtad?
2011. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia :)))) nagyon átérzem a helyzeted. Én közösségi portálon aktív vagyok, és egy olyan velem egykorú srác tetszik nagyon aki nem is nyitott , laza ( én nyitott vagyok) nincs fent közösségi portálon, nem lóg a számítógépes játékokon, nem néz tévét, alig beszél. Nem is sok haverja van, aki van neki azt nem ismerem. én azmondom, lehet hogy nagyon bátortalan! Semmit sem veszzíthetsz, egy kis önbizalom kell és szólítsd meg bátran :)
2011. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a smink nem fed el semmit, ha csúnya az ember, az sminkben sem lesz szép, azonban, ha szép lányra kerül, adhat valami pluszt is... Na jó, nem mondom, vannak olyanok is, akik szépek és elrondítják magukat... de olyat nem láttam, aki tényleg csúnya lett volna, és a smink széppé varázsolta volna...


2. Simán odamehetsz a fiúhoz... Ha nincsenek barátai, akkor menj oda hozzá, amikor látod, hogy egyedül van, kérdezd meg, hogy van, ilyesmi... Persze ne játszd a nagymenőt, legyél laza és jófej! ;D

2011. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: mert egyszerűen tökre remegek nem akarok beégni, és amikor felmentem az osztályába nem is volt ott és bunkóak voltak velem az oszttársai h mit keres ez itt, és elment a kedvem, sajnálom visszahúzódó vagyok. :( hát szerintem átlagos vagyok, se szép se csúnya


2. válaszoló: focizni szoktam látni a "többiekkel" am meg suliban folyosón de nem ebédes, meg nincs olyan órám vagy olyan foglalkozásom ahova együtt járnánk, tudtommal nem jár zenére, és csak kis "villanatokra" látom elsietni, am meg igen átnéz rajtam akkor nézett rám ha nem voltam egy bnőmmel hanem teljesen egyedül mint ő de akkor is max 2 mpig néztünk egymás szemébe


3. válaszoló: köszi:) de mivel szólíthatnám meg?:( nem akarok olyan lenni mint a többi lány h sikít ha meglátja de nem tűnik nagyképűnek, csak nemtom.:S


4. válaszoló: tegyük fel hogy ülsz egy padon, és egy vadidegen ( fiú vagy lány nemtomh mien nemű vagy) vagyis olyan akit csak néha látsz odajön barátságosan hogy hogy vagy? 1. nem ismered.. nem néznéd hülyének?:O


de köszi a választ kedves vagy hogy segítesz:)


köszi mindenkinek a válaszokat!


2.

2011. júl. 23. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az első kérdésre tudok válaszolni. Ha smink nélkül kiábrándul belőled, akkor nem is érdemel meg. A smink egy álca. A legszebb a természetes szépség!
2011. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyének fog nézni, de ha kedvesen mosolyogsz, ez a "hülyeség" még meg is tetszhet neki! :))
2011. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!