Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen, vagy ennél kicsit ducibb alkatú lányok? (KÉP! ) Megnézitek őket az utcán vagy inkább elfordítjátok a fejeteket?

Figyelt kérdés
Ezt a képet itt gyakorin találtam. Nekem a combjaim kicsit vastagabbak és van egy kis hasam is. (Főleg evés után :))
2011. júl. 24. 11:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2011. júl. 24. 11:06
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést úgy tetted fel mintha duci lennél......hát ha ez duci akkor már az anorexiások is el vannak hízva....-.-"
2011. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát a képen ez szerintem vékony, te ezek szerint akkor átlag.

én amúgy is jobban szeretem, ha van egy kis hasa a lánynak.

2011. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Draug ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj... de inkább akkor tudnék véleményt mondani, ha rólad látnék képet, mert nem mindenkinek áll ugyanolyan jól ugyanaz az alkat, szerintem.
2011. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek a lánynak átlagos alakja van. Van egy kis pocakom. Ha állok úgy is össze tudom fogni. Az már nem undorító?
2011. júl. 24. 11:11
 6/17 anonim ***** válasza:
nem :)
2011. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bár osztom a 11:10-es véleményt, saját kép alapján jobban el lehetne dönteni
2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kb. ilyen alakom van, mint a 3. nőnek. A combjaim is ilyen vastagok. Itt a nőnek nem nézki olyan durván, de a valóságban az.

[link]


És ha le fogynék olyanra, mint az 1. képen látható lány? Nektek az a testalkat bejön?

2011. júl. 24. 11:16
 9/17 Draug ***** válasza:

Az alkatával szerintem semmi gond a harmadiknak. Viszont arcra nem jön be egyik szélső se.

De továbbra is azt mondom, hogy ha valós véleményt akarsz, magadról rakj fel egy képet, mert így tulajdonképp nem a te alkatodról mondunk véleményt, hanem néhány képről, amin nem te vagy.

2011. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Miért akarsz fogyni örülj neki,hogy nőies alkatod van.

Amiket először belinkeltél borzasztó vékonyak a második képen sokkal jobban néznek ki.Még az se lenne baj,ha egy kicsit azoknál is teltebb lennél,sőtt.

Kitalálták a nőknek ezt a fogyókúra mániát mert valakik szerint az jól néz ki,csak erről a férfiakat elfelejtették megkérdezni.Ezért van,hogy manapság olyan véznák a nők,semmi mellük nincs,hülye egy divat én mondom.

2011. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!