Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Nem értem ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Nem értem ennyit változhat egy ember.

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel kavargatunk,már majdnem járunk...vagyis hát olyan már mintha járnánk csak még annyira nem hivatalos...élőben tök jól elvagyunk,csókolózunk sokat,ő a másik városban lakik jön értem hazahoz...stb

De msn-en meg olyan furcsa nem is foglalkozik velem..de miért ilyen ? : (


2011. jún. 27. 17:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Hív telefonon is mindennap...de msnen mégis olyan mintha nem is érdekelné hogy mivan
2011. jún. 27. 17:42
 2/6 anonim válasza:
2011. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom utálja az msnt, én meg vele msn en utálok bezsélni, cska élőben vagy telón szeretek a legközelebbi ismerőseimmel...egyszerűen nincs téma igy rá se irok...de telón...am 4 éve 1 ütt 19L
2011. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? És a barátod?
2011. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én 16 ő 19
2011. jún. 27. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
az én barátom is utálja az msn-t. szerintem nem veled van baja. :)
2011. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!