Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy változhat meg így egy...

Hogy változhat meg így egy ember és hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú), aki tavaly került hozzánk. Visszahúzódó és jó tanuló volt. Szeptemberben azonban rá se lehetett ismerni, teljesen más ruhákban jelent meg és csont sovány volt. Azóta úgy tűnt, hogy visszatért a régi énje, azonban most az eddigivel ellenkező zenét kezdett hallgatni hirtelen és látni rajta, hogy majd felrobban. Meg persze tele van egyesekkel. Mitől lehet ez és hogyan segíthetnék neki? 17/L
2011. febr. 4. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen trauma érte, pl. tragédia történt a családban vagy csak simán váltak a szülei, esetleg valami szerelmi ügy. Mivel ebben a korban tombolnak a hormonok, szerintem inkább egy fiú-osztálytárs tudna vele baráti alapon beszélgetni és adott esetben segíteni.
2011. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj segíteni magaddal törődj.

Én sem örülnék ha rá akaszkodnának a nyakamra.


Az a legundorítóbb sablon duma h: Ha bármi gond van én itt vagyok. Ez nem csak h hazugság hanem semmi értelme nincs.


Sose értettem azokat h akiknek semmi gondjuk nincs miért akarnak rögtön mással törődni.

18/F

2011. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha eddig visszahúzódó és jó tanuló volt, és 17 éves, akkor lehet hogy nála 1-2 évvel később jött az idegbaj, mint a többinél. Én még olyat nem ismertem aki a gimi alatt ne kattant volna be. Ha eddig nem jött el, akkor most igen. Én amiatt aggódnék ha egy srác gimi alatt végig jó tanuló és csendes. 24/L
2011. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!