Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szakállas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szakállas férfiak a jobbak, vagy a szakálltalanok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben?:D
2011. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szakáll nélküliek mert pl. ha megcsókolom vagy puszit adok neki nem szúr,de a szakállasok is nézhetnek ki jól,persze csak ha nem mikulásszakálluk van.
2011. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
nem lehet kérdés szakálltalanok természetesen
2011. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is a szakáll nélküliek tetszenek. de van akinek a körszakáll vagy a borosta kifejezetten jól áll :)
2011. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pinocchio ***** válasza:
És mi van akkor ha az arca egyik fele szakállas a másik csupasz?Na?
2011. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Természetesen 100 százalékban a szakálltalanok. Könyörgöm egy férfi minimum adjon már magára annyit, hogy az arcán 100 százalékban megborotválkozik. Emellett természetesen ne legyen kövér. Ha a nők adnak magukra, akkor a palik is igazán kövessék el ezt! Valami hányinger ez az újonnan bejött szőrtengerben úszó yeti pali stílus. De én el nem hiszem, hogy ez állandóan divatban lesz, mert hála isten még mindig találkozni szép sima arcú fiatal srácokkal.
2011. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!