Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek árthat a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek árthat a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel minden téren tökéletesen megvagyunk, a szexuális életünk is kielégítő. Egy dologban különbözünk, az pedig az orális szex kérdése.Én odavagyok érte, nagyon szeretem adni-kapni, mindig én kezdeményezem, sokszor jobban élvezem, mint magát az aktust. A barátnőm viszont nincs oda érte, szereti ha kinyalom és élvezi is, de azt mondja hogy simán meglenne nélküle, pedig szinte mindig eljuttatom az orgazmusig közben. És ő is szokta nekem csinálni, de nagyon ritkán, pedig tudja jól hogy mennyire szeretem. Mit gondoltok, hogyan tudnám vele megszerettetni? És ebből a különbségből lehet baj a kapcsolatunkban?
2011. júl. 24. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindketten toleránsak vagytok a másikkal szemben akkor nem árthat.


Neked nékülözhetetlen lenne az orális szex?

2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kend be a farkad nutellával
2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nélkülözhetetlen, mert már hagytuk ki a csajszim kérésére, de nekem hiányzott...
2011. júl. 24. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem beszéljétek meg, hogy mind kettőtöknek jó legyen. Nem ismerlek Titeket, jobb tanácsot nem tudok adni.
2011. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ábrahám, most legalább kapok rá választ talán:D
2011. júl. 24. 22:00
 6/7 anonim válasza:
szerintem a "kend be a farkad nutellával" választ úgyse csinálnád meg de mind1
2011. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 k4lm0p1r1n ***** válasza:
nálunk az a helyzet hogy barátnőm abba is nehezen ment bele hogy kinyaljam, de megszerette és szeretem csinálni is. de ő egyenlőre semmilyen körülmények között nem akarja nekem csinálni én nem hánytorgatom, majd egyszer talán. ha nem akkor nem. szeretem és nem csak azért vagyunk egymásnak hogy nyaljuk faljuk egymást. bár remélem ezzel nem csak mi vagyunk így a világon.
2011. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!