Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez arthat a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arthat a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Van egy baratom a nyar eleje ota es azota nem lattam. Ismerem ot testkkozelbol is nagyon jol de miota jarok vele (es az elott is) nem igazan talalkoztunk. egyfolytaba el van menve, de sms-ezunk es sokszor irja hogy szeret es hogy hianyzom neki es hogy megolelne es megcsokolna ebben a pillanatban. Szeretjuk egymast de sose tudunk talalkozni es ez nagyon zavar. ez nem arthat a kapcsolatunknak ugye??
2010. jún. 30. 16:30
 1/8 Timi: ) ***** válasza:

Nagyon jól látod és érzed a dolgokat,más az ha mondja mit tenne vagy meg is teszi...szerintem ez nem szerelem

Ne haragudj!

23/L

2010. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nah ezaz ami a legjobban árt egy kapcsolatnak!!!! Mostazonanl elmész hozzá éss letolod a gatyáját éss megcsekkolod mivanott:D:D

Ha nem cselekedtek vmeik ötök kifog szeretni a másikbol!

2010. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez milyen kapcsolat? nevetséges
2010. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy ertve hogy be van tablazva a nyara, mert sportos es versenyeken van meg rokonoknal
2010. jún. 30. 16:34
 5/8 A kérdező kommentje:
legalabbis ez a honap
2010. jún. 30. 16:35
 6/8 Timi: ) ***** válasza:
Szerintem hagyd,de ha szereted egy szerelmesnek nem lehet beszélni"
2010. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a gondban vagyok,hogy alig találkozunk,mert sportol. nálunk rengeteg vita van ez miatt :S és szerintem hogyha nem fogja fel ésszel,hogy mi a helyzet akkor szépen lassan elevszít :/ pedig nagyon szeretem.. mondjuk elismert is a köreikben.. szóval büszkének kéne rá lennem,de valahogy nem megy...
2010. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vagyis büszke vagyok csak érted..

előző voltam

2010. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!