Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki se vett észre tiniként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki se vett észre tiniként semmit abból, hogy a lányok érettebbek lennének?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a "tény", hogy a lányok érettebbek, ezért az idősebb srácok után loholnak.

Nos 20 éves vagyok, épp kiléptem a tini korból (ha valakinek ez nem világos, a tini tizenévest jelent), de én egy lányon se láttam nagyobb érettséget, mint a fiúkon. Igazából minden ember (lehet, hogy kortól függetlenül, annyira öreg azért még nem vagyok) fiatalként a legérettebbnek és bölcsebbnek érzi magát a többi között, ami természetesen tévedés.

Nos inkább azt írnám le, hogy mit várok tőletek válaszként.

Kíváncsi vagyok arra, hogy miben mutatkozik meg az érettség. Vonatkoztassunk el a testi érettségtől, nem arról van szó.

Arra is, hogy aki maga szerint érett, az miért gondolja magát érettebbnek, mint a korosztálya.

Ezen kívül még azt is leírhatjátok, hogy ti a tini kort ilyen szempontból hogyan éltétek meg.


2011. júl. 25. 06:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Oh, és a kérdés kicsit hülyén hangzik a "senki se vett észre" dolog miatt, de számomra érthetetlen okból kifolyólag, a gyakori nem szereti, ha többes szám második személyt használunk.
2011. júl. 25. 06:28
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:
50%

Ez így igaz! Senki sem érettebb a koránál, maximum megélt olyan dolgokat, amiket más később szokott: pl munka, szerelem, ilyesmik. Sokan viszont csak vagdalkoznak ezzel az üres kifejezéssel, mintha valamire jogosítaná őket.


Főleg a tini lányok azt hiszik, hogy mivel a fiúkat ilyenkor a hormonjaik mindig a szex felé irányítják, és emiatt kicsit idegesebbek, mint ők, ezért a fiúk gyerekesebbek náluk. Pedig ez nem így van, a hormonok mindkét oldalon tombolnak ilyenkor, csak a fiúknál úgy jön ki, hogy kanosak, a lányoknál meg ebben a mérhetetlen életkészség érzésben - hiszen belőlük ebben a korban már lehet anya is...


+ erre rátesznek egy lapáttal a lányok által olyannyira kedvelt magazinok, amik folyamatosan egy üzenetet sugároznak: MEGÉRDEMLED. Megérdemled, hogy szép legyél, megérdemled, hogy olyan pasid legyen, mint a sztároknak, megérdemelsz MINDENT! Függetlenül attól, hogy mit tettél érte! És itt van a baj fő gyökere - nincs jogalap arra, ami szerintük járna nekik. Csak pusztán az egoizmus! Van akinél ez aztán beképzeltségben, nemtörődömségben és súlyoz önzésben nyilvánul meg.

2011. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok a kérdés és nem aludtam de egyre tudok válaszolni:

Szerintem én érettebb vagyok mint a korosztályom, mert már több idősebbtől (én 19/F, ők 20-30-40 F/L) hallottam néhány perc beszélgetés után hogy szerintük érettebb vagyok a korosztályomnál, ez mind különböző helyzetekben jött ki, ez volt pár éve és remélem hogy "csak" tartom a "szintemet" :)

2011. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én észrevettem, hogy a lányok tiniként érettebbek, viszont úgy 18-20 éves koruk körül "leállnak" és leragadnak, a fiúk pedig utolérik őket.
2011. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, minden 20-onéves nőnek akkora arca van és öntudata, meg azt hiszi magáról, hogy ő "érett nő", hogy az félelmetes... a kis tiniket bezzeg lenézik pedig a tinik kispályások hozzájuk képest :D
2011. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer már totál leszavaztattam magam ezzel a véleményemmel, de leírom megint.

A lányok annyiban érettebbek a fiúknál, hogy a vágyaik előbb fejlődnek ki. Semmivel sincs több eszük a párkapcsolatokhoz, pl, de ők már vágynak rá, ezért nagyon felnőttnek képzelik magukat, és kisfiúzzák azokat a srácokat, akik inkább fociznak. A szüleink korosztályába tartozó nők éretlenezik a mostani tizenéveseket, mert ők bezzeg már 20 évesen gyereket szültek (persze az érdemi részt a nagymamáink diktálták a csecsemőgondozás elején, tehát a 20 éves anyukák abszolút alkalmasak voltak a feladatra).

Nem érnek korábban egy kumma szemmel sem, csak korábban fejlődnek ki azok a vágyak náluk, amik idővel mindenkinél, de ettől még nehezemre esik érettebbnek nevezni egy csajt, aki már gondolkodik a szexen, és vágyik is rá, de megkérdezi GYK-n, hogy a jacuzzi vízsugara elvette e a szüzességét, mikor beleült, és nem lehet neki megmagyarázni, hogy a szüzesség fogalma nem ekvivalens a szűzhártya épségével. Meg most komolyan, érett a szexre egy csaj, aki Gyakorin a közösségtől várja a döntést, hogy szabad e neki dugni? A lányok felé érdektelen focizó/mortal kombatozó srácok sincsenek alacsonyabb fejlettségi szinten, csak ők azzal foglalkoznak, ami ahhoz a szinthez illik, gyerekes dolgokkal.

2011. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!