Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jon itt mindenki azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jon itt mindenki azzal, hogy csak le akar fektetni, nem hinnem, hogy a ferfiak ennyire gerinctelenek lennenek?

Figyelt kérdés
Tettem fel kerdeseket, mert beprobalkozott nalam egy ferfi, elmeseltem a tortenetet, erre majdnem mindenki azzal jon, hogy csak le akar fektetni. Miert mondja ezt mindenki?
2011. júl. 27. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A tapasztalat meg az évek...
2011. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
mert talán igazuk van.
2011. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

M így van. Nagyon g3cik tudunk lenni sajna :(

20f

2011. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
a legtöbb nő a szexen kívül másra nem is használható
2011. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert le akar fektetni. Ha ettől gerinctelen egy férfi,akkor sok hernyó él a világon...
2011. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
LOL :D Ez amúgy igaz!
2011. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szamóca.. ***** válasza:

elővigyázatosság.

én úgy vagyok vele, akárki akárhogy viselkedik, ha közeledik hozzám, elkönyvelem hogy csak le akar fektetni. onnantól - ha arra érdemesnek érzem, mindent beleadok hogy megváltoztassam ebéli vágyát és többet is akarjon, és ha úgy gondolom, hogy megér csak egy éjszakát is, akkor esetleg adok neki esélyt. ha mégsem csak megdugni akart, mázlim volt.

2011. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Antihater ***** válasza:
Sok unatkozó kanos férfi trollkodik a gyakorikérdéseken... ennyi, nem vedd őket komolyan.
2011. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De en ismerem a ferfit, es tudom rola, hogy rendes es jon itt a sok okostojas, es teljesen bizonytalansagba taszitanak...

Amugy meg nem csak nekem, hanem sok mas kerdezonel latok e fajta valaszokat!

2011. júl. 27. 22:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én meg nem tudom milyen kérdéseket tettél fel így nem tudom miért mondták rá, hogy csak le akar fektetni. Szóval jó lenne, ha linkelnél kérdéseidből legalább egyet.
2011. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!