Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrián15 kérdése:

Mit jelent az ha egy csaj olyat kiir hogy fuck me with dub step?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön meg minden és ilyet kiirt és ez most mit jelent a csajnál??? Van egy pasi aki tetszik neki vagy mi?

17/F


2011. júl. 25. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hogy tedd fel az asztalra és dugd halálra
2011. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A DUB STEP EGY ZENEI STÍLUS, HA JÓL TUDOM
2011. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én messziről kerülném a helyedbe. Még a végén beszippant a vákuum az agyában :)
2011. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ben
2011. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Nem ciki...
2011. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D Szerintem hagyd békén a csajt. A zenei ízlésetek úgy tűnik ég és föld , amúgy meg semmi nem történt köztetek de már féltékeny vagy a még nagyobb semmire :D.Beteges :D Legalább facebookra írta ki?
2011. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hümi ***** válasza:
te ebből a kiírásból h következtetsz h egy pasi bejön neki? :DDD dub step az egy zenei stílus, a fuck-ot meg sztem nem kell elmagyaráznom. :DD
2011. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!