Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nagyon zavar, ha egy srác furcsán beszél?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy elég furcsán beszélek. Furcsa a kiejtésem, meg lassan is beszélek (nem durván lassan, csak picivel lassabban a megszokottnál), és ez szerintem hátráltat az ismerkedésben. Titeket ez mennyire zavarna? Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. júl. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem szerintem nem zavarna.. de ha esetleg mondanál konkrétabbat... mit jelent az hogy furcsa a kiejtésed??? Mit ejtessz másképp? A gyorsaság eggyáltalán nem zavar....
2011. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bunkón beszélsz, nem zavar:)
2011. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond,ha nem zavar a megértésben.
2011. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én srác vagyok, de van egy cimborám, aki olyan szinten diszlexiás, hogy a doki az állatorvosi ló jelzővel illette. Borzasztóan beszél: dadog, nem forog a nyelve, bizonyos szavakat nem jól használ, ráadásul a névmemóriája is borzalmas (bemutatkozhatsz neki nyugodtan, 5 perc, és elfelejtette). Mindemellé a hanghordozása emlékeztet egy fogyatékoséra, és még ezt fűszerezd, egy borzasztó hangos, gátlástalan, hol lónyerítésre, hol egy pöfögő kétütemű motorra emlékeztető nevetéssel.

A srác ettől eltekintve teljesen normális, nem hülye, nagyon kedves a nőkhöz és ért is a nyelvükön, és a végeredményt tekintve nem tudnám megszámolni, mennyi barátnője/egyéjszakás partnere volt. Szóval nem előnyös, de ezen nem fog múlni semmi.

2011. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a Válaszokat.

Első válaszoló: A fura kiejtés annyit jelent konkrétan, hogy úgy beszélek magyarul, mint aki angol nyelvterületről jött.

2011. júl. 25. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rendes vagy akkor ez senkit nem fog zavarni.Engem nem zavarna , én pl ha zavarban vagyok mindig öszevissza beszélek olyan hülyesékek jönnek ki xd aztán egy jót nevet mindenki és tovább lépünk rajta.És még nem volt hátrányom ebből.Ugyh te se izgulj ez miatt.
2011. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: ha csak ennyi a gond engem nem zavarna.. biztos nagyon cuki ahogy beszélsz.. szerintem ez nem hátráltat a csajozásban, meg úgy eggyáltalán semmiben

(én néha,ha nagyon fel vagyok pörögve , gyorsabban beszélek a szokottnál és összemondok két szót XD példát azt hirtelen nem tudok mondani, de elég fura szavak szoktak kijönni XD)

2011. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!