Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pasi aki kedves, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki kedves, de nem visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Akiket ismerek pasikat és kedvesek,nem lusták,megértőek, azok többsége olyan mulya.

Viszont aki laza, lehet néha kedves és megértő,de többnyire a férfi büszkeség vezérli és inkább azon az elven van, h. a nő csináljon mindent ő max besegít ha van kedve.Vagy van a rosszabb aki mindenben lusta és csak kiszolgáltatja magát. De olyat nem ismerek aki átmenet lenne,laza is és közben híve a munkamegosztásban és elviseli a női dolgokat.


2011. júl. 25. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Laza = nem állandóan azon parázik, hogy mit gondolnak róla a többiek = kimondja, amit gondol = nem mindig kedves.


Válasz: nincs.

2011. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Te is ennyire tökéletes vagy, hogy ilyen férfit keresel?
2011. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jaj,első. Hát nem látod, hogy közelg a Kérdező felé, fehér lovon?
2011. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Draug ***** válasza:

Van, persze, én is ilyen vagyok :) Bár igaz, hogy hasonló gondolkodású srácot sosem ismertem még... szóval ilyen férfiak nem teremnek minden bokorban, de azért vannak :P

21/f

2011. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Draugnak még az is előnye, hogy kicsit sem beképzelt!
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ma 11:40!:D
2011. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"De olyat nem ismerek aki átmenet lenne,laza is és közben híve a munkamegosztásban és elviseli a női dolgokat."


Persze, mert azok melegek.

Biztos az en hibam, de a "noi munkamegosztas" vege mindig az, hogy "te vagy a nagyobb, erosebb, es a ferfi, csinald mar te..."

A noi dolgokat meg barmelyik ferfi elviseli, de keves not lattam eddig, aki a ferfi dolgokat elviselne...

2011. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Draug ***** válasza:
Nem is vagyok az. Csak ismerem önmagam :)
2011. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van csak meg kell találnod vagy majd ő megkeres...
2011. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dukai regina ***** válasza:
van az én pasim hohz nekem be enni inni megcsinálja utánnam az ágyat el hülyéskedik ha kell de tud komoly is lenni ha kell viheted nekem úgyse kell... neme gy az izlésünk
2011. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!