Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik bikini a szexibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik bikini a szexibb rajtam? KÉP

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 25. 20:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
az elsőt nem tudom megnyitni, de én azt javaslom hogy ne tangásat válassz! egyáltalán nincs rossz alakod, de azt csak a nagyon vékony lányok engedhetik meg maguknak.
2011. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Szép a popsid mindkettőben, de nekem az első jobban tetszik! :)
2011. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Az első jobb, ha mindenképp a kettő közül akarsz választani, de a tanga nem divat, és nagyon közönséges. de ha ezt szeretnéd;

amúgy szép feneked van, csak hát jobb lenne ha csak a barátodnak mutogatnád...

21/l

2011. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az első fotón nagyon belevág a húsodba a bugyi, egy számmal nagyobb kellene belőle.


Valamint szerintem is szebb lenne valami, ami nem tanga.

2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
26%

Igénytelen a tested.Nem is a túlsúly a gáz hanem az hogy leszarod hogy milyen a segged (szar) és így próbálod építeni az önbizalmadat.


Ennyi erővel én meg kitehetném a farkamat...

2011. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%

kicsit sonka vagy. meg gáz. tangafürdőruha? csak a papírvékony ribik hordanak tangát...


én elég vékony vagyok a barátom szerint (szerintem annyira nem) viszont a tanga marhajól áll, de soha nem vennék tanga fürdőruhát... :$

2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%
Nincs az alakoddal semmi baj, nem szeretem a túl sovány lányokat, de az ilyen típusú bikinikhez kicsit nagy a feneked.
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

21:18


ezek szerint igénytelen szr a farkad?;Đ

2011. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
kicsit dolgozhatnál popsira és csípőre, mert így egyik sem.
2011. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!