Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik bikini a szexibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik bikini a szexibb rajtam? KÉP

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 25. 20:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
meg derékra meg combra
2011. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
szerintem jó csaj, pont az ilyet szeretem, de undorítóak a tangás bikinik, hiányzik hogy rajtad csorgassák a nyálukat?
2011. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy újat, lehetőleg olyat, ami nem tanga és jó rád.

Ha te szexi vagy ezekben, akkor egy kötözött sonka is az. Mert kb. arra emlékeztetsz a buggyanó hájaddal. Inkább öltözz az alakodhoz, és ne vágjon be sehol semmi, mert így te és a szexi... kb mint ide Tokió.

Ha muszáj választani, inkább a 2. Az csak egy számmal kisebb, a másik legalább kettővel. xD

2011. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Nem egy nyilvános strandon akarom felvenni a bikinit, hanem egy medencés bulin. Ismerösök, barátok elött. Egyébként nem ilyet hordok.


Tudom, hogy nagy a fenekem, és akkor mi van? Sokaknak pont az tetszik bennem :) Szerintetek egy vastagabb, telt lány már nem is lehet szexi?

2011. júl. 26. 20:36
 15/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hordj tangát. :) Nálad kövérebb nőknek van túlzott önbizalmuk amikor a hurkák között eltűnik az alsóneműjük.
2011. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki szúrna csak jó trollkodni :D Egyébként nekem tökmind1 melyik, nincs semmi közöm hozzá.
2011. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
ha ebből kell választani, akk 2., de szerintem se tangásat vegyél...
2011. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Mindkettő kb úgy néz ki mintha tavaly még jó lett volna rád....

Vagy mintha kölcsönkaptad volna.....

de a segged nem nagy csak a tanga kicsi.

2011. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Szúrnálak amíg le nem áll a szívverésem...
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Igazándiból mindegy, mert mindkettő fazonja ugyanaz, csak a minta más, és a segged is ugyanolyan fos benne.
2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!