Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik bikini a szexibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik bikini a szexibb rajtam? KÉP

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. júl. 25. 20:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő szuper jól áll,de az első egy picit jobb.Ne törődj vele nit mondanak,irtó jó alakod van.
2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
az első jobb, bár ku*rvás. szerintem jól is áll.
2011. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 szexiboj ***** válasza:

Szép, szép, hol is lesz az a medencés buli? :)

A második :)

2011. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

2.

Hány éves vagy?

2011. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Őszinte leszek: a tangát tartsd meg otthonra, meg nadrág alá. Csinos vagy, de a tangához nem eléggé vagy kisportolt. Ne csinálj magadból bazári majmot. Viszont azt néztem, egy fél-francia bugyis bikini nagyon jól állna, mert a feneked elég kerek hozzá. :)
2011. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

most mér kellett ezt? miért akartad hogy felizguljak a fenekedre? :\ :D

szerintem mindegy, jól áll rajtad mind a kettő, egyáltalán nem vagy duci vagy mit írtál. szexi vagy mind a kettőben.

16/F

2011. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Csattognál rajtam rendesen
2011. júl. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A tangát hanyagoljam. OK. Ertettem.

Nem kérdeztem, de fenekemre elég megosztó válaszokat kaptam. Sokan irták, hogy jó, kerek, stb. Jó alakom van. Mások meg csak negatív jelzőket irtak. Nagy a fenekem stb.. Akkor most miiii van ???

2011. júl. 30. 12:27
 29/36 anonim ***** válasza:
Nos, vannak akik az anorexiás-2centi vékony csajokra buknak, de nekem bejön a kerek feneked :)
2011. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Csak annyi van, kedves kérdező, hogy van, akinek tetszik az alakod, és van, akinek nem. Ízlés kérdése.


Itt is bebizonyosodott, hogy picikét mindenkinek más a szép.

2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!