Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Fontos hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos hogy egy srácnak legyen autója?

Figyelt kérdés

Mennyire lényeges számotokra hogy az adott udvarlónak van e kocsija, és ha van milyen???


pl. egy ilyenhez mit szóltok??

[link]


2011. júl. 26. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem marhanagy ökörség, nem sok csajnál dönt ez..


Neked pl mennyire fontos az, hogy egy csajnak mekkora a ruhatára, vagy mittudom én, számukra mi a "státusz szimbólum:D" (3 garnitúra ruhából is föl lehet öltözni mindig szépen, és egy 15éves FIAT is elvisz bárhová ahová akarod, nem kell hozzá M3-as BMW..)

2011. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdésedet nem úgy kellett volna kezdeni, hogy Lányok!, hanem úgy, hogy Cicababák!...
2011. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Az autó ronda, nekem saját kocsi kell, ami nekem tetszik és én veszem meg, nem a barátomé szóval nem, nem az a fontos.
2011. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

volt egy pasi, akinek csilli-villi autóval jött értem a randira, aztán ennyiben ki is merült, mert sötét volt, mint az éjszaka...

a többinek nem volt, a mostaninak sincs, majd együtt veszünk :D

akinek az számít, az magát is minősíti

erről a bmw-ről meg az jut eszembe, hogy talán a fejében nincsenek helyen a dolgok, hogy ezzel kompenzál, vagy egy b@szott nagy maffiózó...egyik sem szimpi :D

2011. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ferikeee!


Nem szükséges ilyen harapósan kommentelni, ez csak egy kérdés, mellesleg értem a kommented mondani valóját és elfogadom, bár tudnám cáfolni... (személyes tapasztalat alapján)

De inkább lányok válaszát várnám!!!!

2011. júl. 26. 16:48
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

nekem igazából mindegy. persze mondjuk 30 éves korára már jó ha a pasinak van kocsija, de mondjuk nem kell rögtön 18 évesen. nekem annyira nem lényeg, de ez az autó, amit kitettél ocsmány, mármint a színe.


meg szerintem ha valaki vesz egy autót, akkor ne egy trabit vegyen (hacsak nem poénból)


és mielőtt elkezdené valaki, nem csak a pénzre hajtok, vagy ilyesmi de nem szeretem a "ha nincs ló megteszi a szamár is" szitukat

2011. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos.. nem az autóját nézem meg nem arra vagyok kíváncsi van-e vagy nincs, hanem magára a pasira.
2011. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem kell, h legyen kocsija, főleg ne ilyen beltirbózott, azokat nagyon utálom
2011. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mivel nem egy autóval akarok járni, hanem A FÉRFIvel így nem szempont.


BMW-ket amúgy sem szeretem, batár autók. Én a kis, formás kocsikért vagyok oda.

2011. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem pl tetszik ez a kocsi.Tetszenek az ilyen és hasonló kitűnő színű járgányok!És nem fontos azaz nem kikötés, h legyen a pasimnak, de jó ha van.
2011. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!