Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon egyforma a puncijuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egyforma a puncijuk?

Figyelt kérdés
Némi kíváncsiság. Az egypetéjű ikreknek a puncija is ugyanolyan? Ikrek is írhatnak, nem csak feltételezés jöhet :)
2011. júl. 26. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha az ikrek közül az egyik fiú másik lány, akkor nem:D
2011. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első.. Akkor azok nem is egypetéjű ikrek.


Valószínűleg igen, de ez a kérdés hogy fogalmazódott meg benned?:D:D

2011. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azok két petéjű ikrek, biológia órán nem voltál?
2011. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egypetéjű ikrek mindig azonos neműek -.-


amúgy feltétlezés: igen, a genetikai állományuk nem csak egyéb testi adottságaikat befolyásolta... persze a "használat" (bocsi :D) megváltoztathatja :)

2011. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi két petéjű ikrek vagyunk és szerintem egyforma :)
2011. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden lánynak egyforma a puncija nem?:D:D:D
2011. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó: nem, nem egyforma minden lánynak. a kis- és nagyajkak személyenként különbözőek
2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egypetéjű iker vagyok, és nekünk tesómmal elég hasonló, sőt. Bár nem szoktuk nézegetni, van eltérés. 19L
2011. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Úgy fogalmazódott meg bennem, hogy ismerek egy ikerpárt, akik közül tetszik az egyik, de a másiknak láttam a punciját (képen). Mielőtt jönnének a kérdések, hogy "hogyhogy a másik tetszik, holott ugyanolyanok", azok kedvéért mondom, hogy az egyik eléggé ribancos, a másik meg kedves, szelíd, és ő tetszik :) Mégegyszer köszi mindenkinek (főleg utsónak:) )!
2011. júl. 27. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

majd ha oda kerülsz megtudod :)

amúgy meg ha tetszik a lány és szereted, hidd el mindegy lesz hogy néz ki a puncija !:)

2011. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!