Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek szőrös a puncijuk?

Figyelt kérdés
Esetleg csak a bikinivonalat borotválják.
2011. ápr. 9. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Van. Miért ne lenne? Én pl csak fazonírozom. (Rövidre vágom, + bikinivonalon gyantáztatom)

Csak sajnos manapság már sokak szerint ez gusztustalan meg igénytelen.

Hál' istennek a partneremnek tetszik:)

2011. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Vannak. Mint én. 23 L. Nem kell behódolni mindenféle hülye divatnak, ha Te magad igazából nem akarod követni.
2011. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én. Nekem is csak le van rövidítve, plusz a vonal.

21/L

2011. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Én. Soha nem borotválom,mert nem akarok bőrbetegséget kapni.

25/L

2011. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

21:20

Nem mindenki a divat miatt csinálja..nekem nem tetszik ha szőrös marad, van rajta kicsi, egy csíkban,teljesen csupaszon én sem szeretem, de ha szőrös,akkor sem. Én így higiénikusabbnak érzem magam, és kényelmesebb is. lesz.arom hogy mi a divat. Ha neked szőrösen jó,akkor ok..az a lényeg,hogy neked meg a párodnak jó legyen, a többieknek úgysincsközük hozzá.:)

22/L

2011. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Megyeri Ivett válasza:
Még én sem borotváltam teljesen természetes. A partnerem kifejezetten szereti.Nekem pedig kényelmes és tetszik is.
2011. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne ilyen lány.
2011. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti hány éves vagy?

Mert a fiataloknál ez ritkaság, bár én is a szőröset szeretem jobban!

:D

28F

2011. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igen,itt ül mellettem,akkora neki mint egy őserdő...egy óriás gorilla jól érezné magát mellette:)
2011. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!