Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még egyáltalán emo lány? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán emo lány? :O

Figyelt kérdés
nemnagyonismerekse látok, úgy h. már csak 1-2 emo van,vagymi teljeseneltüntek?
2011. júl. 26. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a 13-15 éves lányokból 18-20 évesek lettek, tehát kinőttek ebből a hülyeségből. Ebből látszik, hogy mennyire komolyan gondolták, hogy ez egy "életstílus"
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hál' isten vége az EMO láznak, de gondolom pár héten belül érkezik egy újabb nyavalya.
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
vagy mind meghaltak
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vagy felnőttek, vagy komolyan gondolták a csoportos érvágást. a lényeg, hogy hál' Istennek egyre kevesebb van belőlük.
2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szamóca.. ***** válasza:

engem multkor leemoztak... pedig annál idősebb vagyok, mikor én voltam tizen, akkor a punk volt a nyerő, én is annak hódoltam emo sosem voltam :D de azért elkérték a személyim zpbe, és közölte a biztiőr, hogy azért, emrt olyan kis emos fejem van, és azok mindig fiatalok.


egybként már nem akkora divat.

2011. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
:))én is azt akartam mondani, hogy meghaltak:))
2011. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak nyár van, és elbújtak a fény elől. Remélem tévedek, és mindet megfojtotta az undorító lila csőfarmerja.
2011. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem haltak meg. De mindenesetre jó dolog, hogy eltűntek.

Van egy haverom, kb. 3 évvel ezelőtt gondolt egyet, és emo-s lett. Mikor először megláttam, azt hittem, én hülyültem meg; nem akartam elhinni. Egy jó ideig komolyan is gondolta, de aztán szerencsére jó útra tért.

2011. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csoda! Mindenki extragáznak tartja az emót, én se szeretnék az lenni... Főleg, hogy az "emo" érzelmest jelent, szóval valszeg érzékeny emberek voltak azok, akik anno emók voltak, nekik meg aztán végképp nem hiányzik a sok beszólás... Aki meg a divatos külső miatt nézett ki emonak, az mostmár a mai divat szerint öltözködik.
2011. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
már mind öngyilkosak lettek
2011. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!