Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíthet ezen a szoli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet ezen a szoli?

Figyelt kérdés

Szóval alapból kreol bőröm van, de a tengerparton lehámlott a hátamon, karomon, kicsit a hasamon is, vállamon. Nem volt vörös, nem fájt, csak apró pici fehér foltok lettek, pedig nem vittem túlzásba a napozást.

Már jobb mint volt, azóta eltelt kb 2 hét, halványultak a foltok, de rásegíthetnék azzal ha elmennék szoliba, és akkor bebarnulnának a foltok?

Mert a kreol bőr miatt nagyon látszik a fehér, jobban elüt, ezért kéne gyorsan.

köszi:)


2011. júl. 26. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
probálkozz más témakörben sztem:P
2011. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 twinky ***** válasza:
100%
Ha benzinnel akarod eloltani a tuzet, sikerulni fog?
2011. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, segíteni fog.:) de akkor is, ha kreol bőröd van, akkor is az elején sztem csak a legkisebb időtartamra menj be. 5-6 perc:) ha nem elég jó az eredmény, 3-4 nap múlva menj megint ennyire:)
2011. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy menj! Az, hogy most lehámlott ott egy bőrfelület azt jelenti, hogy túl sok károsodás érte a sejteket, ezért elpusztultak, és most érzékenyebb ott a bőr. Nagy butaság lenne az amúgy sem jó állapotban lévő felszínt tovább károsítani! Hagyd a bőrödet regenerálni, had gyógyuljon.
2011. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer én is így jártam és azóta kicsit félek is a napon, hogy újra előfordul. Ne menj szoliba, mert az csak még jobban károsodik a bőröd.
2011. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!