Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a lányommal? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a lányommal? Lehet hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


A következő a helyzet: az utóbbi időben a lányom (aki 18 éves) furcsa dolgokat csinál és elképzelhetőnek tartom hogy a szexuális érdeklődése a lányok felé fordúlt. Először is, észrevettem hogy a "Sims 2" nevű játékéban a karakterei leszbikusok, tehát a családja a jatékban egy lány pár, akiknek van egy örökbefogadott gyermekük. Ott büszkélkedett a lányom hogy milyen szépen feldíszítette a házat benne és hogy mennyi bútor van már ott, mire én rákérdeztem hogy miért egy leszbi pár a virtuális családja, ő erre ezt felelte: "Így sokkal jobb, fölösleges lett volna egy férfi ide, sokkal boldogabb szerintem ez a párkapcsolat mintha egy fiú lenne ott. A két lány karaker jól megérti egymást és szívesebben is játszom ilyen párral." Aztán kérdeztem hogy: "És miért lenne oda gond egy férfi? Ő nem tehetné boldoggá a lányt?" Válasza: "Engem abszolút nem zavar ez a felállás, szívem szerint így is hagynám őket."


Aztán gyakran jön át hozzánk aludni egy barátnője is, akikhez sokszor átmegy aludni, nevetnek sokat eggyütt meg megölelik a másikat sokszor, folyton róla mesél nekünk hogy mennyire kedveli őt és hogy milyen kedves, igen jóban vannak. Talán túlságosan is... Lehet, hogy járnak? Ők ketten egy pár lennének? Tudtommal a lányom a fiúkhoz vonzódik, de még nem volt barátja. Most már eggyáltalán nem tartom biztosnak hogy egy férfira vágyik. Szerintetek nagy gond lenne, ha leülnék és megbeszélném ezt a lányommal? Hogy hogy is van most ez? Vagy nem lenne szabad? Nagyon sokszor beszéltünk már komolyabb témákról, pl a szexről. (Akkor nem tűnt fel nekem hogy leszbikus lenne-e, figyelt nagyon és bátran kérdezett.)


Egyébként akár leszbikus, akár nem, az én lányom és az apjával együtt nagyon szeretjük, büszkék vagyunk rá! Nekünk a legfontosabb az, hogy boldog legyen!


2011. júl. 26. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
18 éves csaj hogy kockulhat?-.-"
2011. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
sztem egyenlőre még ne beszélj vele, figyelj továbbra is rá, azt annyi.
2011. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem baj ha megbeszéled vele, mondd el neki hogy mikből következtetsz arra hogy esetlek leszbikus lenne, de még mielőtt összevesztek biztosítsd róla hogy nagyon szeretitek akármilyen is a szexuális beállítottsága.
2011. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
első 2 válaszoló (mivel gondolom ugyanaz a személy): hülye vagy... 20 vagyok és még mindig szeretek játszani... és sokan 20 fölött is szeretnek, ez miért baj?
2011. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
18 évesen ez már az ő dolga. Majd elmondja, ha akarja...
2011. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
lehet h az de ezt tőle kérdezd meg
2011. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

ma 18:37

Jobban is tetted.


Szerintem jó megfigyelés, főleg, hogy a véleményét is kikérdezted. Szerintem higgadtan megkérdezheted tőle, mert ez jött le neked a viselkedésöböl. Még mondhatsz neki egy szöveget, hogy mindig is lányunk leszel akit szeretünk, és akármilyen dologról van szó mindig mögötted állunk etc... Na ez rásegít szerintem, hogy megnyíljon illetve legalább később sem fog meglepetés érni titeket, ha esetleg valami folytán bajba kerülne nem lenne rest elmondani.

2011. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

az ottalvós-barátnős cucc nem fura, nekem is van legjobb barátnőm szokott itt aludni meg tök jóba vagyunk :D (mondjuk nem ölelgetjük egymást csak nagyon néha egyikünk se az az érzelgős fajta :D) szóval nem hiszem, hogy járnának. a sims-es dolog meg... egyszer én is tuti csinálnék ilyen családot de csak poénból :D bár elég feminista szöveget nyomott le a pasival kapcsolatban. szerintem rákérdezhetsz, ha tényleg jó kapcsolatotok van, de ne érezze támadásnak


17/L

2011. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
1 képet tudnál adni róla mert az öltözködésén is látszik az embereknek valamilyen szinten a "hovatartozásuk"
2011. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

a sims nem mutat semmit. én is csináltam ilyen családot egyszer. :D és a barátnőmmel is sokszor alszunk egymásnál, ölelgetjük egymást egész álló nap. :D és van barátom.

szerintem semmi nemnormális nincs a lánnyal.:)

2011. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!