Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Mit gondoltok, létezik ilyen kapcsolat -önbizalom hiányos fiú és magabiztos csaj?

Figyelt kérdés

fordítva még azt mondom lehetséges de így elég fura


mit gondoltok?

18f


2011. szept. 25. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mind2en szeretik a szilvásbuktát, akkor szerintem működhet.
2011. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az anyáskodó lányoknak igen..de ez ritka párosítás...Légy férfi..:P
2011. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de . most mit csináljak ha érzékeny típus vagyok. mondhatni művészlélek. nem nagyképűségből.marad a színészkedés hogy mekkora férfi vagyok valójában. egy darabig menne ,de nem sokáig..
2011. szept. 25. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne létezne? Nem ez számít, hanem h nézz ki legalább olyan jól (de inkább még jobban), mint a csaj.
2011. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Akkor műkődhet ha a lány anyáskodó típus, igen, aki szereti ha van akiről "gondoskodhat", és ha ez téged nem zavar, akkor elméletileg oké lehet
2013. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ha a csaj a magasabb akkó' igen :D


Viccet félretéve, persze!

Nem kell anyáskodó típusú lány, h múkodjon, ha egy szer szeretik egymást!

Én a "magabiztos csaj" kategóriába tartozom, és bármikor összejönnék egy művészlélekkel, mert egy

"magabiztos csaj"-t nem érdekel ki mit gondol!!!

2014. jan. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanez a felállás és lassan fél éve vagyok együtt a barátommal. Igaz én elég anyaskodo típus vagyok, de talpraesett :) ő sem az a nagyon szerény es egy cseppet sem muveszlelek de ez van.. Nincs a társaság középpontjában ráadásul még facebookon sincs fent. Mégis lassan fél éve vagyunk együtt.. Ő 18 éves én 15..bár mondjuk 100ból 1 olyan lány van mint én, de remélem te is találsz ilyet :)
2014. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En orulnek egy ilyen fiunak. Nem vagyok fonok a barati klikkemben pedig eros az egyenisegem de baratnome meginkabb. Nem akarom tulzasba vinni a kezdemenyezest szoval legyel pasi es ne legyel papucs de az erzekenyseg nagyon edes szerintem! Babusgatni meg a vilag legjobb dolga!
2017. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%

Létezik, de nem lesz komoly kapcsolat. Ilyenekben a lányok kihasználják a fiúk érzelmeit, és papucsot csinálnak belőlük vonzerejükkel. Talonban vannak tartva, jó, hogy vagy, de ha jócsávó jön, légyszi maradj már le egy kicsit. Tipikus eset, amikor az önbizalomhiányos fél örül, hogy van mellette egy határozott nő, úgy érzi kiegészíti, és még ha tudja is, hogy kihasználja, akkor is úgy gondolja, még mindig pozitívan jön ki ebből a kapcsolatból, mert legalább nincs egyedül.

Aztán a lány egy-két kedves gesztussal meglepi néha-néha, amivel a kis papucs belebolondul teljesen. Átbassza egyszer-kétszer, de még mindig nem tudja elengedni a fiú, mert annyira elvakult vele szemben. Mondják neki, hogy megcsalta, de nem hiszi el, ez nem lehet. Tudja, hogy kihasználja, de nem, nem lehet hogy nem szeret egy kicsit legalább..

Ember! Térj már észhez! Állj talpra és légy férfi. Uralkodhat a nő egy kapcsolatban, de vedd észre, ha baj van.

L.

2017. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!