Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt van néhány kocka (geek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van néhány kocka (geek) típus! Lányok melyik jön be, melyik taszít?

Figyelt kérdés

Akkor jássuk őket:


1. Linux kocka: számítógépzseni, programozik, vírusokat ír, játékok nem érdeklik, megveti a windows-t és a mac-et.

Külsőre elhízott borostás/bajuszos rövid hajú divatjamúlt ruhákat visel.

2.Wow kocka: Mindene a játék, durván leszól minden nála rosszabul játszót, a való életben szívesen fitogtatja WOW-os hely- és történelemismeretét.

Külsőre, ha fiatalabb, színes techno-stílus, idősebb korban lásd: linux kocka.

3. Képregény kocka: betéve tudja az összes szupermen-betmen-pókember sztorit, szívesen oktat ki tudatlanokat a témában. Szívesen olvas nevenincs képregényeket.

Külsőre farmer szuperhősős póló (milyen poén) hosszú haj, vagy hagyományos frizura.

4. Szerepjátékos kocka: Kockadobálós szerepjátékot játszik, ő is tudósa a fantáziavilágnak, valójában a részének is képzeli magát, szívesen beszél régiesen.

Külsőre hosszú haj, szakáll (mindenképp) szolíd ruházat, esetleg fekete zenekaros pólók, pentagrammás/sárkányos medál.

5. Anime kocka: A képregény kockához hasonló, kedvenc sorozatának minden részét látta. Általában mesterien rajzol mangát, de ez csak akkor derül ki, ha valaki belenéz a füzetébe.

Külsőre: lehet átlagos, vagy extravagáns már-mát EMO-ba hajló.


Fiúk ti is írhattok, ha lányban képzelitek el :D


2011. júl. 26. 20:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

3-4-5 még elmegy,de ha nagyon fanatikusak akkor nem

22/L

2011. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: én elte proginf-es vagyok és nagyon nincs sok kigyurt állat. :D Legtöbb ember dagadt, igénytelen vagy 0 izommal rendelkezik. Persze vannak kivételek, de elég kevés.
2011. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert valakinek linux van a gépén és minél hangosabb üvölti, hogy winfos, még nem lesz linuxos.

Mondom a jellemzések néhány alkalomban stimelhetnek, emrt biztos vannak ilyen emberek, de nem kelllene név szerint csopőortba foglalni ezeket a tulajdonságokat, mintha áltlaános igazságokról lenne szó.

2011. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Elég elcsesz*tten általánosítasz. A párom szereti az animéket (ahogyan én is, így ismertük meg egymást), de ez nem azt jelenti, hogy csak az ilyen filmeket kedveli, szeret játszani (de nem wow-val, kismillió mmorpg van még a világon), szereti a képregényeket, ért a számítógépekhez, és egyáltalán nem hasnolít az általad leírtakhoz.
2011. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
ezt vicces volt végigolvasni :D többre nem érdemes a kérdésed :)
2011. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Miért ne általánosítsak? Biztos kockák vagytok, és rátok illik :D vagy nem akarjátok, hogy ezek legyetek :P

de te is így írnád le őket -_- amúgy meg nem ez volt a kérdés, hanem hogy melyik + melyik -

2011. júl. 26. 21:29
 17/29 A kérdező kommentje:
ja de kössz a sok választ :D
2011. júl. 26. 21:31
 18/29 anonim ***** válasza:
Én a négyes típusba tartozok. Annyira azért nem jellemző rám ez így mind. :)
2011. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Azért mindenki talál itt kivételeket de nagy átlagban jó a csoprotosítás...

A kigyúrt arcok infon meg van egy pár de őrájuk inkább az jellemző h 3. évben is megbuknak prog 1-ből (persze ismét: ne általánosítsunk).

Az igazi kockákon tényleg látszik vagy kövérek amit írsz vagy soványak. elhanyagoltság, rossz humor, alap :D persze vannak jófejek meg kevésbé jófejek ők a STRÉBERek. Ők is így néznek ki h azt higgyék okosak de igazából nem írnak vírusokat csak a tanár seggét tudják nyalni, és kíméletlenül lenéznek ha valamit megkérdeznek tőled.

Ja vannak a WOW kockák ők tényleg brutálisak nem esznek nem isznak :D

am. csajoknak sztem az anime kockák jönnek be mer egy csomó csaj szereti az animét meg odavannak az extrém stílusukért.

2011. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Solarian ***** válasza:

Már megin sok barom osztja az eszet akik még nem játszottek semmit (se wow se semmi).

Mindenki azthiszi hogy a wowosok:-egésznap játszanak nincs életük, elhízottak, nem tudnak másról beszélni.

Kedves kérdező akkor én most mi vagyok a kategóriáid közűl?

Játszok mindenféle játékot (igen wowot is), a te szavaiddal élve otthon vagyok a fantáziavilágban is, fekete, szürke pólók (esetleg együtteses)+farmer, tudok programozni, olvasok képregényeket, és tudok rajzolni akár mangát akár más stíluban is. De eljárok bulizni, meg haverokkal ide-oda, szeretek zenét hallgatni és olvasni is.

Most akkor mind a 4 vagyok? Vagy egyik se mer van életem?

Látod: nincsenek válaszok mer rossz volt a kérdés...

2011. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!