Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt van néhány kocka (geek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van néhány kocka (geek) típus! Lányok melyik jön be, melyik taszít?

Figyelt kérdés

Akkor jássuk őket:


1. Linux kocka: számítógépzseni, programozik, vírusokat ír, játékok nem érdeklik, megveti a windows-t és a mac-et.

Külsőre elhízott borostás/bajuszos rövid hajú divatjamúlt ruhákat visel.

2.Wow kocka: Mindene a játék, durván leszól minden nála rosszabul játszót, a való életben szívesen fitogtatja WOW-os hely- és történelemismeretét.

Külsőre, ha fiatalabb, színes techno-stílus, idősebb korban lásd: linux kocka.

3. Képregény kocka: betéve tudja az összes szupermen-betmen-pókember sztorit, szívesen oktat ki tudatlanokat a témában. Szívesen olvas nevenincs képregényeket.

Külsőre farmer szuperhősős póló (milyen poén) hosszú haj, vagy hagyományos frizura.

4. Szerepjátékos kocka: Kockadobálós szerepjátékot játszik, ő is tudósa a fantáziavilágnak, valójában a részének is képzeli magát, szívesen beszél régiesen.

Külsőre hosszú haj, szakáll (mindenképp) szolíd ruházat, esetleg fekete zenekaros pólók, pentagrammás/sárkányos medál.

5. Anime kocka: A képregény kockához hasonló, kedvenc sorozatának minden részét látta. Általában mesterien rajzol mangát, de ez csak akkor derül ki, ha valaki belenéz a füzetébe.

Külsőre: lehet átlagos, vagy extravagáns már-mát EMO-ba hajló.


Fiúk ti is írhattok, ha lányban képzelitek el :D


2011. júl. 26. 20:34
1 2 3
 21/29 Solarian ***** válasza:
Ja és súlyom normális, sportos, ápolt vagyok, rendszeresen étkezem. Látod a világot nem lehet skatulyákba zárni.
2011. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én simerek nem egy embert, főleg a fiatalabb korosztályból (14-17 év) és nem az egyetemista korból akik WOW kockák (v vmi más játék). Ők viszont tényleg. Amúgy erre a korszakra jellemzők ezek a "nagy hülyeségek" pl. emo, divatbuzulás, stb, de tényleg van ilyen terjedőben a középiskolásoknál, később talán kinövik.

Akiket én ismerek azok közül az egyik pl. nyaralás közben is nonstop nyomja a wowot, otthon marad a szállodában mer van wifi és káromkodnak h laggol bazeg külföldön. A másik gyakorlatilag ebédre megy csak le pedig már 9től játszik és talán lejön vacsorázni de van h elfelejt, és 4ig nyomja vmi chipsen élve. Suli közben nem olyna feltűnő mer mikor suli van hazaérek én is beesek a gép elé és kockulok vmit akár éjjelig, de így nyáron nonstop ez brutál.

2011. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Milyen lehet a 4-es típusú lány?


Hosszú haj, szakáll (mindenképp)...


Hmmm...

2011. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Veky ***** válasza:

Én NERD vagyok, nem kocka! :D

1-hez nagyjából értek

2-hez nagyjábl értek

3-hoz nagyjából értek

4-hez nagyjából értek

5-öst rühellem!

2011. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
utolsó: de nagyra vagy magaddal:D te mindenhez értesz, nyilván -.-
2011. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát én ismertem ilyen programozót,de mégsem volt az 1.-es kategóriában ja és csak saxoo-t hordott :D és dizsibe járt állandóan.
2011. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
egyik se nagyon, de ha választani kéne, ezek közül tenném: 3,4,5 :)
2011. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
mindenfajta kocka taszítja a csajokat, főleg azért mert a 99.9% randa dagadék vagy 40kilós kis nyomorék akit egyszer megütsz és meghal. az ilyen játszadozó kisfiúk ha nem nőnek fel szüzen halnak meg. 12 évesen én is kocka voltam de rájöttem hogy így semmire sem megyek ráadásul barátaim is alig voltak, elkezdtem boxolni, vagány gyerekekkel ismerkedni, bulikba járni jól öltözködni gyúrni stb...
2012. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Anime kocka mert én is az vagyok :D
2013. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!