Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ész vagy szív kérdésnél ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ész vagy szív kérdésnél ti melyiket szoktátok inkább választani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 00:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
48%

szív.

ész nélkül lehet élni, szív nélkül kevésbé

2011. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb bal v. jobb agyfélteke. Át kell gondolni reálisan, külső szemlélőt kell kérdezni...
2011. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ész. Hosszútávon jobban járunk, ha az eszünkre hallgatunk. Bár én inkább azt mondanám, hogy tudni kell, mikor melyikre kell hallgatni. Nekem általában összejön. Ész nélkül lehet élni, de minek, hogyan? Szív nélkül sem lehet, értelmetlen mindkettő nélkül. Tényleg tudni kell, mikor melyikre hallgassunk, és összhangba kell hozni a kettőt.
2011. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Nem szabad álomvilágban sem élni, onnan könnyű pofára esni. De menthetetlenül realistának sem szabad lenni, mindig hinni kell, hogy jobb is lehet.
2011. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

régebben gondolkodás nélkül rávágtam volna, hogy ész. de a szerelem sok mindenre képes, és bizony kicsit engem is megszédített:)

ha szerelmes vagyok, akkor egyértelműen szív. egyébként racionális embernek tartom magam, inkább ésszel szoktam döntéseket hozni.

23N

2011. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

régen csak szívvel döntöttem, és minden döntésem nagyon megszívtam.

most már ésszel döntök, és nem mondom, hogy tévedhetetlen lennék így, de határozottan több döntésem helyes. :D

de kinek mi válik be...

20/L

2011. júl. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szív. De csak ésszel! :)
2011. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én általában végiggondolom a ésszel is és szívvel és belegondolok a lehetséges következményekben. Utána ezt megpróbálom egymás mellé állítani és megnézni, hogy melyik válhat előnyömre. Hiszen az a cél, hogy boldogok legyünk, jól érezzük magunkat, és amellett döntök, amelyiknél több az esély arra, hogy boldog legyek.

Szerintem nem jó, ha valaki csak az eszére vagy csak a szívére hallgat. A kettőre együtt kell hallgatni!

16/L

2011. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az ész. Soha nem is voltam más csak realista. Ennek köszönhetően nem kell gyerektartást fizetnem, nem váltam el mint sokan a korosztályomban. Hogy emiatt sokmindenből kimaradtam? Elnézve a mai párkapcsolatokat nem hinném.

34 ffi

2011. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dottorre ***** válasza:
100%

Az ember fiatal korában a szíve után megy, idősebb korban a farka után, végül az esze után általában :)

Én 25 vagyok és az eszemnél tartok már :)

2011. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!