Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátok egy nekem teccő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy nekem teccő csajszit, lefagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha néz a csaj kicsit oldódok, ha mosolyog még jobban oldódok, ha közelít ver a pici szívem, ha megszólít, lenyugszok és beszélgetek vele, mint a legjobb barátommal, megnevettetem, meg ilyesmi.


És nem szorongani szeretnék, hanem egyből odalépni beszélgetni, de ez nem megy!


2011. júl. 27. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Be vagy parázva :D én is így vagyok lenne esélyem egy tök csini csajnál.De én is mindig le blokkolok de aztán rá veszem magam és meg is van a beszélgetés azóta van egy szép csajom :D csak tedd oda magad!
2011. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Ez azért van, mert felmagasztalod a nőket. Úgy érzed, hogy te alantas lény vagy, aki felkapaszkodik a NAGY NŐ nevezetű hegy csúcsára, hogy meghódítsa. Ehelyett vedd úgy, hogy a nő pontosan ugyanolyan ember, mint te. Ugyanúgy tart tőled, ugyanúgy kell neki az idő, hogy bízni tudjon. Teljesen egyenrangú fél!


Ha félsz tőlük, akkor persze, hogy lefagysz. Ez olyan, mint amikor félsz a pókoktól, tuti nem fogod őket megsimogatni. Győzd le a félelmedet! Jusson eszedbe, hogy ők egyenrangúak veled, azonos szinten. Tényleg beszélj úgy velük, mint a barátokkal, de ne úgy állj hozzájuk, mint aki csak barátkozni akar! Legyél férfias, határozott, magabiztos! Te vagy a keményebb :)

2011. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A harapós kutyákkal kapcsolatban ugyanezeket a tanácsokat szokták adni, mint amit mostSmartguy adott elő.:D

Egyébként meg ez nem igaz, vannak erős, harapós nők, akik irányítják a férfiakat, és nem ismernek könyörületet. :P

2011. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

:DDD Nem hiszek a harapós nő legendában. Ha van is, akkor a jetivel él egy barlangban :D


Az lehet, hogy vannak nők, akik nem adják magukat könnyen és az egzisztenciálisan elmaradott (értsd: csak dughatnékkal rendelkező, tanulatlan csórók ellen) illetők ellen bevédik magukat. Valamiért ők úgy érzik, nekik jár egy érett férfi, aki képes dolgozni, pénzt csinálni, van esze is a dolgokhoz, meg ilyesmik... Bocsássátok meg nekik! :D

2011. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha le vagy fagyva tedd magad a mikróba és állítsd Defrost módra:D
2011. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Súlykold magadba hogy TE VAGY A KEMÉNY FÉRFI Ő MEG CSAK EGY VÉDTELEN KIS NŐ... AKÁRMILYEN FULLOS IS! ha ezt sikerül magadban elültetned, nem lesz gond.
2011. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Smartguy86 ***** válasza:
10:30 - Szerintem a CTRL+ALT+DEL is megteszi :D
2011. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaja CTRL+ALT+DEL 2x had induljon újra az a fránya gép xD
2011. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!