Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért leszek mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek mindig csak barát, vagy "lelki szemetesláda"? Mért hitegetnek akkor?

Figyelt kérdés
Néha úgy vagyok vele, hogy soha többé nem fogok randizni.Sok randim volt már, jó is, rossz is. A jól sikerült randiból meg valahogy mindig csak barátság lett. Most is ez történt. Megismertem egy aranyos, kedves fiút. Az első randi szuper volt, jókat nvettünk, sétáltunk, beszélgettünk. Aztán elhívott egy következő randira is. Ezalatt mindig megdícsért, hogy milyen csinos vagyok. Aztán randi után rámírt, hogy legyünk csak barátok. Jó, megértettem, sőt örültem is neki,hogy egy ilyen fiút a barátomnak tudhatok. De azóta folyamatosan nekem meséli a nőügyeit, hogy ki tetszik neki, kivel levelezik stb. Közben pedig engem is hülyít. Ezalatt azt értem, hogy ölelget, puszilgat, megsimogat, megérint, bókól. Nem értem miért csinálják velem ezt a fiúk. Mindig ez történik velem. Pedig nem vagyok egy rossz csaj,de nem találok egy normális pasit, aki többet akarna nálam barátságnál.
2011. júl. 27. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
hehe, ugyan ez van velem, csak fiú vagyok
2011. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet :/
2011. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D
2011. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! Ugyanígy :(
2011. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem értem. Szóval megnéznek az utcán, dekoratívan öltözködöm ( nem k*rvásan), sokan mondták már, hogy milyen szép vagyok, meg tuti, hogy van pasim. Akkor mért mindig csak barát leszek? Ez már kezd idegesíteni!
2011. júl. 27. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert olyan a viselkedésed, vagy mert elkezdenek rádhajtani de semmiféle jelet nem adsz arra, hogy benne vagy a dologban. Visszajelzések nélkül maximum annyit tudsz, hogy néha te is kezdeményezel.
2011. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a következő srác aki elhív randizni, és jó lesz a randi, és elhív egy másodikra is, akkor cselekedj. (pl. csókold meg, mondd, hogy tetszik neked, stb)

aztán ezt az utolsó srácot meg te is hülyítheted. nyugodtan meséld el te is neki ezt, amit most ide leírtál nekünk, hisz barátok vagytok nem?! te is meghallgatod, ő is meghallgat. kérdezed meg tőle, hogy miért akar csak abrátkozni veled. mondd, hogy bármi is a válasz nem sértődsz meg avgy iylesmi, csak tudni akarod az igazat...

2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves és közvetlen vagyok mindenkivel. És eddig egyetlen egy srác sem kezdeményezett. Max olyanok, akikkel nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot. Nem mintha nagy igényeim lennének a pasikat illetően.
2011. júl. 27. 11:54
 9/10 anonim ***** válasza:

szintén üdv a klubban.

Ha szép vagy az a baj, ha nem akor meg az.:S Énis lelki szemetesládának érzem magam,de ennek már véget kéne vetni.Jó dolog ha az ember mindenkin segíteni akar,de eljön az a pont mikor neked lenne szükség valakire és hirtelen mindenkinek dolga van és senkit se érdekelnek a problémáid.Nekem eljött ez a pont és innentől kezdve rám se számítson senki.Neked se kell mindenkivel foglalkoznod.

Lehet hogy túlságosan is barátságos vagy és ezért nm tudnak elképzelni baránőként vagy nem tudom:S


18/L

2011. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad. Én nem vagyok klubtag de ha az első alkalomnál határozottan a tudtára adod hogy nem vagy kiváncsi a nőügyeire hidd el nem fogja többet mondani. Ha nem képes megérteni hogy miért nem érdekel ez téged akkor meg örülj neki hogy nem mondja tovább. De ha valaki ilyen határozott lenne az belőlem mást váltana ki :) 19/F
2011. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!