Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15-17 éves srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-17 éves srácok miért buknak ennyire a bunkó csajokra?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt aki kőbunkó mindenkivel és még is olyan barátnői/barátai vannak akik mindent megtennének érte és a pasiján látszik,hogy él-hal a csajért....

itt vagyok én aki tud normális beszélni mássokal és tisztelet tudó még se kellek senkinek:( ha bunkó lennék értem is ennyire oda lennének az emberek??


2011. júl. 27. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél bunkó ezek miatt. Valószínűleg a barátnői/barátai is azok.
2011. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nagy része éretlen és a belső dolgok nem érdeklik csak a külső. Tisztelet a kivételnek. Egy huszonéves férfinek már nem jönnek be az ilyenek, egyszerűen csak rin@ncnak hívjuk az ilyet.
2011. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tabaki ***** válasza:
Similis simili gaudet.
2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Páncsúrká ***** válasza:
próbáld ki
2011. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 dolog lehet 1. a barátja csak meg akarja kúrni úgy ahogy a többiek 2. ha nincs közönség előtt és a barátjával van akkor érzelmes
2011. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

és a barátnői?? és amúgy a barátnői/barátai/pasija nem bunkók csak a csaj...de látszik a csaj pasiján hogy szereti

én is ilyen életett akarok mint az övé de én nem tudok bunkó lenni:S így olyan se tudok lenni mint ő:(

2011. júl. 27. 12:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért mert 15-17 évesen a normális lányoknak már van pasija, vagy a 40 évesekre buknak, így szegény ember ne válogasson alapon a hülyék és a rusnyák maradnak nekik.
2011. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olyan életet akarsz élni ahol te vagy a vezér vagy vezéregyéniség ha jól értem. Ehhez szükség van némi arroganciára meg önfejűségre mert különben nem mindig az lesz amit te akarsz és már nemis vagy vezér. Ezenkívül más tulajdonságokkal is rendelkeznie annak akit követnek, de pl. a határozottság és céltudatosság nem olyan tulajdonság amit észrevesz az ember akkor amikor irigy...
2011. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ki nem állhatom a bunkó csajokat... azt hiszik valakik azt a béka segge alatt vannak..
2011. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kivel? Hogyan?

Ismerek olyan csajszit, aki kőbunkó mindenkivel, ha velem beszél, akkor viszont egy épkézláb mondatot sem bír összehozni, hebeg-habog mint aki dilis.

34/F

2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!