Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen nálatok így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen nálatok így egy lány? Elsősorban fiúk válaszát várnám.

Figyelt kérdés

[link]


A második képen lévő sötétebb farmerű hölgy alakja iránt érdeklődnék. Fiúk, tényleg undorító? :// Nem vagyok ilyen nagyságú, csak hasonló. A fenekem kisebb.


2011. júl. 27. 21:54
1 2
 1/18 Daniel222 ***** válasza:
100%
Együtt sportolnánk.
2011. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ezek alapból csúnyák és pont rossz oldalról rossz pózben csinálták a képet, így undorító de másképp elviselném xd
2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Legjobbak...

Komolyan nem értem amikor van egy csaj a 100-ból aki rendesen néz ki az is el akarja magát b**ni mert "undorító"


Lóf. Ez így jó ahogy van!!!!!!!!!

2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
semmi gond nincs vele nekem sokkal jobban bejön mint a salátázó gebék
2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nneem annyira gáz az. Van az kisugárzás ami szexibbé teszi, mint bárki modellt. Alakra mondom persze, nem esetem a csaj.23
2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

nem undorító. nem az határozza meg h milyen egy ember, hogy hogy néz ki. mikor fogja már fel végre az emberiség?

aki azt mmondja rád h undorító vagy, nyugodtan röhögt ki. esetleg agyon is b*szhatod valamivel...

2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
SÍRJATOK mindegyikötöknek ilyen az alakja? :D
2011. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.. Csak annyi demotiválót olvasok néha, a családom sem hagy igazán békén vele, de nem tudok sajnos vele sokmindent kezdeni... Futni nem tudok a térdem miatt, gerincferdülésem van, amiatt a nehezebb tornák kiesnek. Koplalással meg az egészségem kockáztatom.

Csak egy kicsit kétségbe vagyok esve...

2011. júl. 27. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
21:56-nak igaza van. nem kecskék vagyunk. :D
2011. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

koplalás semmiképp. mindenki azt hiszi h úgy lehet fogyni, hogy KEVÉS kaját eszik. ezzel szemben fontosabb az h MINŐSÉGI kaját egyen. tehát a mekisszart alapból felejtő, ha fogyni szeretnél.

de szerintem nem kell :)

2011. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!