Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 vagyok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 vagyok és még nem volt barátnőm. Most meg már tényleg esélytelen, mert minden korombeli lány tapasztalt, magabiztos férfira vágyik. Akkor már elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha tapasztalt nem is, de magabiztos lehetsz.

Nézd meg a Túl jó nő a csajom c. filmet.

2010. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sokan vannak, akik nem feltétlen a falu bikájásra vágynak.

Ismerek több párt is, ahogy mindketten jóval 20 fölött veszitették el a szüzességüket, és sokkal kiegyensúlyozattab a kapcsolatuk, mint azoknak, akik "kiélték magukat" - ez utóbbiak ugyanis nem tudnak EGY partner mellett kitartani, mert megszokták az állandó partner-váltogatást.

2010. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Még nincs elrontva az életed!!!

Nekem sok lány ismerősöm van aki 20 körüli és még várja az igazit :)

2010. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan már, annyi szép dolog van még az életben, gyűjts bélyegeket, vagy mittudomén.
2010. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Na ja. Vagy repülőgép-modelleket is ragaszthatsz.
2010. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, te már egy csomó kérdést tettél fel, hasonlókat mint ez, rendre válaszoltam mindre, hogy nem gáz ha szűz vagy stb.

De már ideges vagyok, hogy ennyi kérdést teszel fel, menj inkább csajozni!

Élőben, ha 100 csajt leszólítasz és elbeszélgetsz velük abból 100%, hogy egyel összejössz akár hogyan is nézel ki, csak ne balf*szkodd el!

Ha nem vagy gáz külsőleg akkor meg kb. 20-30 al is összejöhetsz akár, próbálkozz mert a csajok nem olyan népség akik udvarolni fognak neked, arra ne várj:D

Ja, és ne gyártsd a kifogásokat, hogy miért nem csajozol, stb, gondolom félsz, de amíg nem küzdöd le a visszautasítástól való félelmedet addig nem is lesz nőd, max ha nagy szerencséd lesz.

20f

2010. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval!

Nyomás! :)

Nem lesz bajod attól ha visszautasítanak. Legfeljebb tapasztaltabb leszel.

2010. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mér és csak korodbeli lányokkal ismerkedhetsz?

Ott van a gimis korosztály, mostanában úgy is az a menő hogy huszonéves pasija van mindegyiknek.

2010. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

de én nem éretlen hisztis p*csát szeretnék magam mellé...

és abban a korosztályban még elég éretlenek a lányok.

2010. szept. 6. 15:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Hogy a p_icsába tudtad így elb@szni az életedet! Mit csináltál eddig?!
2010. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!