Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és nem tudok csókolózni. Hasonló cipőben valaki? Tanuljak prostitól?

Figyelt kérdés
Valószínű hogy ha kiderülne mindenki rajtam röhögne az egész város.Ráadásul belestem 1 lányba akinek nincs barátja de nem tudok semmit tenni mert nála is égnék 1 nagyot. Gyakorlatilag olyan vagyok mint 1 lelkinyomorék semmin sem tudok nevetni.Mit tegyek? Égjek 1 nagyot vagy kockáztassam meg hogy elkapok valamit a prostitól.
2011. júl. 27. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ne inkább tanulj tőlem :)
2011. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Daniel222 ***** válasza:
100%
Vannak már ilyen tanfolyamok.Iratkozz be! :D
2011. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

jézusom

a prostitól mit kapnál el csókozástól?

szájgombát?:)

nah egyébként nem bűn azt megmondani a csajnak ha elvagyotk nem fog fennakadni rajta

hagyd had vezessen ő

te csak kezdeményezd utánna add át a vezetőszerepet

2011. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Pén a javából de sajnos nekem ez a Gondom légyszi komolyan írj.
2011. júl. 27. 22:14
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted csókkal lehet betegséget kapni vagy nem?
2011. júl. 27. 22:15
 6/24 anonim ***** válasza:

én is azt hittem hogy nem tudok, kb rettegtem tőle merthogy úgyse fog menni, a barátommal jó 6 hónapig nem is csókolóztam egyáltalán

aztán egyszercsak a nagy hévben mégis rávettem magam, és ment mint a karikacsapás, a barátom úgy örült hogy kb fél óráig le se vette a száját a számról :)

szóval bátorság

2011. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
nehogy prostival. végén elkapsz valami herpeszt
2011. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kisgyerek a csók a legkevesebb amitől félsz:) Azt senki se tudja elbénázni. Na jó lehet van olyan, de nem tudom elképzelni mit lehet benne rosszul csinálniXD Ne félj, majd jön és érezni fogod. Ne tanulj prostitól.
2011. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szájrákot kaptam és azóta impotens lettem és levákták a pö.sömet és most a kezeim is lóvakból vannak!
2011. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Te de töketlen vagy!

Majd gondolj arra hogy szerinted mis is volt annak a prostinak a szájába, mielőtt a te szádban járt...


Amúgy meg én 17 évesen csókolóztam először, és nem tudta a srác, hogy az volt az első. Nem volt semmi bénaság benne.

Volt olyan 21 éves fiú, akinek bár nem velem volt az első, de nem volt jó vele a csók.

Nem kell paráznod. istenem miért kell így rágörcsölnbi az életre?? Csak tedd meg és kész. Az is tök mindegy, ha nem a legjobban sikerül-de tényleg nem egy kvantumfizika-

20 éves FÉRFI vagy vagy mi. Egy csóktól nem kell ennyire rettegni, nem nagyon lehet elszúrni.


Nézz youtubon "how to kiss" videókat, segít majd a helyzetbe beleképzelni magad. ;)


De a prostit felejtsd el!!!

20L

2011. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!