Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha egy pasi 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy pasi 16 éves koráig nem sportolt, abszolút nincsen sportos teste, számít valamit ha most kezdi el?

Figyelt kérdés
Egyébként sokmindent kipróbáltam de mindet abbahagytam, már megbántam. Elég nehéz beilleszkedni ilyen későn.
2011. júl. 27. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
egyáltalán nem nekem tesom 18 évesen kezd sulyzózni meg minden és szépen alakul a teste
2011. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportolni sose késő. Annyi hogy 18-adik szülinapodra nem leszel még Arnold Schwarzenegger.
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem teljesen értem. Az a szitu, hogy 16 éves koráig nem sportolt, és ha 16 éves korában kezdi el, az nem gáz-e?

Mert őszintén szólva, nekem édes mindegy, hogy sportos, vagy csak simán vékony (esetleg husis). Nem a külső számít.

2011. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
100%
a sportot soha nem késő elkezdeni. olimpiai bajnok már nem leszel, de az egészséget, a jó külsőt és a magabiztosabb fellépést el fogod érni. jó időtöltést és szép sportsikereket kívánok Neked!
2011. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél idióta.

Én 18 évesen kezdtem el súlyzózni, de bennem is meg volt, h jaj hát milyen későn kezdtem el.

A lófas*zt.

Simán időben vagy még, a lényeg, h csináld!!!!!!!!!

2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást ;)
2011. júl. 27. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mikor kezded el, a lényeg, hogy csináld, ha örömödet leled benne. Soha nem késő!
2011. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Micsoda dilemma. Én 24 évesen sem kezdtem el és nem is érdekel.
2011. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!