Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen most sok fiú érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen most sok fiú érdeklődik irántam. Ez mitől van? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem csinálok semmi különöset, vagy semmit másként,mint eddig, de most elég sokan érdeklődnek, és nem tudom normálisan kezelni. És igazából azt sem tudom, h kitől mit akarok...Most ha engedem,h megcsókoljon az,aki nekem is tetszik az nagyon rossz? Jó,persze nem úgy, h naponta másik fiú... De nekem most ez nagyon furcsa..
2011. júl. 27. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, pár hónap alatt annyi fiú kezdett rám nyomulni. Sajnos volt olyan amikor sokkal úgy voltam h csókolózzunk nem lesz belőle semmi gond. Nem a francot... lelkiismeret furdalásom volt miatta. Átgondoltam a dolgokat, és rájöttem h azok közül a fiúk közül nekem egy sem kell igazán :)
2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh ez érdekes pl:. ÉN a suli tipikud kedvence voltam...tanárokkal haverkodok haverokkal szívózok meg egyebek rá hajtottam egy tök átlag csajra és a fura az volt hogy utánam folyamatba mentek rá a k.csögökXD
2011. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen, hogy egyszerre mintha mindenki megtalált volna. nem tudom, milyen idős vagy, de szerintem ne törd ezen a fejed túl sokat. ha valakit szívesen megcsókolnál, akkor tedd, nem kell feltétlen elkötelezned magad valaki mellett. ha nem ígérsz semmit, nem várhatnak tőled semmit :) szóval csak élvezd, amíg tart, aztán majd meglátod, kihez vonzódsz hosszú távon :)
2011. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor exemmel szakítottunk,nagyon sokan megkörnyékeztek. Sajnos én nem vagyok jó a lekoptatásban,mert túlzottan emberszerető vagyok és nem tudok senkit megbántani.:S Nagy nehezen mindenkit lekoptattam,viszont most meg csak a bénák keresnek fel...:S Szerintem ha tetszik hajrá,nyugodtan csókolózz vele,flörtölj,ismerd meg őket,de csak ha bejön!:) Amelyik meg nem küld el a p...ba:D
2011. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak félek,h majd mit gondolnak rólam az emberek... de köszönöm a válaszokat :).
2011. júl. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!